Pss;-)

31. březen 2008 | 23.22 |
Jak vite tak mi končí práce, firma jaksi tady zavírá ale něco s toho přece jen máme. Většinu věcí co jsou v kanceláři si můžem vzít. Praktický i když je většina z toho šrot. Jasně moje statistika to potvrzuje. Během 2,5 roků jsem seškvařil jednu LCD obrazovku, jeden PC rozbil a druhej se musel vyměnit harddisk. K tomu jeden freehand a jedny baterky do něj. To vše s tim výsledkem že toho v práci stejně moc neni;-)
I tak jeden celej PC se všim všudy beru taky sebou a k tomu několik klávesnic a optických USB mišiček a vše co tak v kanceláři poletuje:-D
No jo. Uvidím jak to půjde dál. Zítra bude ještě velká likvidace. Všechen ten papír musí pryč hold. A na půdě toho je plno. To dá určitě zabrat. Ale těšim se na nový věci co mě určitě časem budou čekat a jsem zvědav co budu dělat jako další. 100% to nebude tolik dřít jako to bylo poslední dobou. V březnu jsem měl pracovat jen kolem 150 hodin skrz velikonoce ale mám skoro 82 hodin přesčasy a to nebylo vše. Ale i tak jsem tu práci měl rád i když jí nebudu moc postrádat:-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře