Kamarádko ne!

20. červenec 2008 | 00.14 |

Dlouho sem přemýšlel nad tim, jestli tento sen vůbec zpíšu. Je trochu intimní, tak ho o hodně zkrátim a nebudu psát, co se mi přesně zdálo. Je to pár dní než sem se něco dozvěděl. Nenávidim to, když ty sny sou tak přesný, ale co s tím už nadělám. Já je neřídím. Dozvěděl sem se to včéra večer (18.7.) a zdálo se mi to tak dva, tři dvy předtim.
Tak začnu: Povídám si s kamarádkou. Běžnej pokec jako každý jiný. Ale po čase přijdem na jiný téma. Téma kluci a ona. Vim že je panna tak to beru trochu lehce a probíráme to, co je pro každýho z nás normální a i zvláštnější věcí. Samozřejně i city. Během toho se dostáváme dál a mě je to nějak divný. A příjdu blíž k otázce, jestli už spala s někým. Ale než k tomu přijdu, tak ona to vyřekne, co sem netušil a překvapí mě s tim, jak upřímná je. I tak je to trochu šok pro mě, protože sem to ani trochu netušil. Ne u ní.
Co mi pak ještě říkala, nebudu psát už, protože sem napsal dost. A pro ní. Já to věděl než si mi to řekla a na to odkaď nebo od koho se nedá odpovědět, protože odpověď zdálo se mi to je trochu podivná.

P.S. Je mi jedno kdo tomu, věří a kdo ne. Ale beru to jako moje prokletí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře