HPV(4)

20. červenec 2008 | 17.00 |

Tak sem sepsal vše, co by se mělo vědět o HPV. Ale jedna věc ještě chybí a to je pravda o těch injekchí, na kterou dávaj i reklamu, což považuju za velikánskou drzost. V německu se s tim začalo hned, jak vyšli ven. Samozřejně neexistovaly žádný pořádný testy, jestli je fakt vše v pořádku. Co teď přijde, je pravda a popírat to nepomůžu tím, co s tímhle chtějí dělat peníze a skrz to, že toto očkování nechtěj zastavit, tak si nezaslouží nic jinýho než přijít do rubriky vražda.
No jak to začlo, tak byli všichni šťastní. Jupí, lék proti zahlceným bradavičkám, co můžou způsobit rakovinu. Jasně, že plno rodičů se hnalo se svýma dcerama k očkování. Reklama jim přece ukazovala, že je to bezpečný. První ze tří injekcí je taky bez následků. Ale po druhý a třetí mělo 10% holek problémy. Tyto problémy jsou: Moc nízkej tlak, moc vysokej tlak, srdeční problémy, problémy s metabulismem a jiný zdravotní problémy stejně jako ospalost, deprese atd. Všechny tyto problémy-následky, skrz druhou a třetí injekci, nejsou léčitelné a nikdo neví, jak k nim přijde a koho to trefí. K tomu přijde, že podle informací co člověk mohl dostat, zemřeli dvě dívky kvůli tomuhle očkování. Jedna byla teprve 14 let stará.
Tohle samozřejně neřeknou ty dotyční, co tohle očkování prodávaj. Kdo by už nechal svoje dítě očkovat a pak musel o něj mít strach.
Jinak podle statistyky je větší možnost zemřít skrz tuto injekci než skrz rakovinu, kterou stejně nedostanete, když se chráníte. A zdravotní problémy stejně vedou tuto statistihu skrz to, že je má každá desátá dívka, a to chcete fakt své holce udělat? To jí raději vražte kondomy do ruky. Je to stejně nejistější způsob i pro všechny pohlavní nemoce.
Další následky se mohou ještě vyskytnout. A etika bude za každý nový informace ráda. Pište klidně pro poblukaci na známou mail: etika.vzpomina@email.czP.S. Článek se bude aktualizovat pokaždý, když se dozvím něco novýho.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: HPV(4) kate 10. 11. 2008 - 11:08
RE: HPV(4) s-a-r-i-k®pise.cz 23. 11. 2008 - 17:29