Veverka

22. červenec 2008 | 00.20 |

Tak mě dnes zase něco napadlo. No napadlo mě víc věcí, ale tahle stála za to, aby jste o ní věděli. Je to něco přes dva týdny, co jsem šel po chodníku (kde jinde taky). Vedle je hned čtyřpruhová silnice a na druhý straně křoví a stromy, za kterýma sou byťáky všeho druhu. Na cestě sem se koukal, kde co lítá a jak se tak přibližuju k tednomu stromu, tak vidim zrzavej ocas. Jej veverka myslim, tak se opatrně chci na ní kouknout, protože si mě ještě nevšimla. Ta si mě fakt nevšimla, tak sem viděl, jak má otevřený oči, leží na straně a nehýbá se a ani nežije.
S mamkou sme se o tom taky bavily a to, že jí srazilo asi auto a pak tam buď ještě dolezla se schovat a nebo jí tam někdo hodil. No na jaře to byli hlavně ježci, co chtěli za dámama a nestihli to.
Dva dny později tam už nebyla a tak sem jen tak řek, že obživla a odešla a mamka, že jí spíš sebrala jedna s těch koček, co se tu prochází.
Minulej týden jsme šli všichni (mamka, brácha a já) kolem toho místa, kde ležela ta veverka a mamka řekla, že mi chtěla něco říct. V tu ránu bráška měnil stranu, tak že mezi nim a mnou byla mamka a ta řekla, že už ví proč a jak ta veverka zmizela. Prej jí to řekl bráška. Je to kvůli mě. Že sem šel kolem a tu veverku celou snědl i s ocasem. Grrrr. V ten moment bych mohl bráchu uškrtit. Proto sem ho v tom malým dešti taky pár minutek trochu proháněl. Ale schovával se pořád za mamkou. Milej bráška co. Už nevim, kolikrát mě chtěl vyměnit nebo prodat (jako kdyby za mě někdo něco dal). Pořád chce moje věci a dělá si ze mě legraci. Typickej sourozenec:-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Veverka stop 23. 07. 2008 - 20:47