Zakázaná láska

11. srpen 2008 | 22.33 |

Než začnu, tak k tomu jak jsem na to přišel. Za prvý skrz kamarádku, spíš několik kamarádek a za druhý skrz pár filmů. No, tak tady to máte teď;-)

Jednoho dne jsem tě poznal jako každýho jinýho člověka. Povídali jsme si jen tak a zasmáli se i. Časem z toho vzniklo kamarádství. Vzdálený kamarádství. Po delší době jsme přišli na to, že sice víme, jak ten druhý vypadá, jak myslí, co ho trápí a potěší, sem tam i nějakou tu tajnost, ale nevěděli jsme vůbec, jak starý vlastně ten druhý je. Byla to prča pro nás a smáli jsme se. Je to vlastně jen kamarádství a nic víc. Nic spolu nemáme a nebudeme mít.
Ze srandy jsme si řekli, že se sejdeme, protože opravdoví kamarádi se schází a něco podnikají. Dohoda stála, jen čas nebyl ten správný a není ani teď po tom čase. Sešli jsme se a bavili. Byla sranda, protože jsme se ještě nikdy takhle neviděli. Člověk čle a slyší, že takový věci špatně dopadaj, ale i to bylo jinak jako to, co pozdějš přišlo. Viděli jsme se docela jen po tmě v zimě. Kdo mohl taky tušit, že já přijedu tak pozdě. Jasně, že tvoje mamka měla pak strach, když jsi ten telefon nebrala. Jasně, že nás tvoje rodina našla a tebe odvedla. Já tam jen zůstal nějak sám s jedinou myšlenkou, jestli nebudeš mít teď větší problém než já.
Jak tak v té tmě sám jsem, myslím jen na tebe a vůbec na mě. Pak odjedu a nemohu tě zapomenout. Já se ozvu a omluvím za nepohodu. Časem mě pozná i tvá matka po stejný cestě jako ty jsi mě poznala. I ty poznáš mojí matku. Po měsících v létě se zase setkáme. Tentokrát za dne u tebe. Přivedeš mě tam, protože se neptám, kde žiješ. Představíš mě jako kamaráda co taky jsem.
Bavíme se i tvá matka. Co já nevim, je to, že láska mezi nás vlezla. Ale jak s kamarádstvím by nebyl problém, tak s láskou to je jinak. Zakázaná je tato láska. Zákon nezná tato místa. Přitom to není v plánu. Stalo se něco, co sám nepoberu. Já teď nad tim myslím a zjistím jen to, že mi vlastně chybíš.
Toto je konec snad:-D Ne, fakt dál nepíšu, páč tu čtou i nezletilé a i státní organizace či něco podobnýho:-D Ale jinak se to dá přepsat i na sourozence a na holky. Dost možností;-) Jestli máte nějaký otázky, tak je napište a odpovim co mohu. Jinak diskutujte o tom tady. Taky mě zajímá váš postoj k tomu, co se tak děje.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 1 (4x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Zakázaná láska ??? 12. 08. 2008 - 07:03
RE: Zakázaná láska petra 10. 12. 2008 - 14:00