Indián

15. srpen 2008 | 13.30 |

Hodně lidí se baví o počasí, jídle, politice a sexu, když jim dojdou témata nebo řeč. Přitom je toho tolik, o čem se člověk může bavit. Já osobně se o aktuálnim počasí tolik bavit nemusim, jidlo pro mě taky neni moc dlouhý téma, politika jen naštve a sex neni téma pro každýho. Proto ho beru někdy jen z nudy. Spíš na něj dojde, když mluvim dvojsmyslně:-D Ale je plno jiných témat. Člověk se nesmí jen bát, že je to eventuelně nudný. Nikdy se neví, co se z toho vyklube jako předevčírem s mamkou.

Jako hodně lidem mi vadí pár věcí na mě a nebo bych něco rád změnil a to trvale. Já sám jsem ale proti kosmetickým operacím, když nejsou nutný a to je tak u mě jako u každýho jinýho. Problémy mám s mým vzhledem, hlavně co se týče obličeje a vlasů. Jeden je vyřešen tim, že si moje vlasy barvím. Mám ale ještě jeden velkej. Moje fousy. Grrr.... Dělají si, co chtějí a jedno co úplně nemám rád, to jsou fousy na tváři. Fakt jak holka. Ty je taky nemají rády, když to píchá. Taková pusa nebo polibek na tvář nejsou příjemný a když to vím, tak je to i pro mě nepříjemný. Ono jich na tváři moc není, ale stačí to, abych nad tím přemýšlel, jak se jich trvale zbavit. Holení je jen dočastný a myslel sem i na trhání, ale nějak sem nevěděl, co by byl výsledek a skrz to, že mě stejně nikdo nelíbá, než moje břitva, tak sem to i odkládal dál do zádu.

Předevčírem sme se s mamkou ale na to téma nějak dostali z toho důvodu, že bych se měl zas oholit, nebo jak tomu říkáme "podříznout". A mamka, která není vůbec hloupá, řekla: "Tak to udělej jako indiáni." Já jen blbě koukal, protože toho nevim tolik jako ona. Tak pokračovala: "Těm přeci fousy taky nerostou. A nebo si viděl už někdy indiána s fousama?" Já jen na to: "Ne." Na to mi řekla, že si je trhají. Chvíli sme ještě mluvili o tom, a pak odešla a já nad tim přemýšlel a nechal sem to být.


Včéra, jak tak stojím před zrcadlovou skříní a koukám se na mě, tak vidim zase ty fousy na tváři. Nevim, co mě to vzalo, ale vzal sem pinzetu a vyškubnul ten první. No děkuju si, protože hned ten musel stát za to. 2mm koukaj ven. 3mm byli pod pokožkou. Jasně, že i kousek vrchní vrstvy kůže na něm ještě vyselo. A jasně, že to zabolelo. Ale co. Když už jsem u toho, tak to políčko, co mi tak extrémě vadí na hóře na tváři zlikviduju. Vždyť je to jen 15-20 fousků. Takže jsem pokračoval. Pak jsem šel do obýváku a řekl mamce: "Hrál jsem si na indiána:-D" Mamka nejdřív nevěděla, co tím myslím, než jsem jí řekl, co sem právě udělal. Mamka jen na to, že ale neví přesně jestli si je jen trhají a nebo jestli dělaj ještě něco jinýho, aby zase nevyrostli. No bezva. Já na to, tak to abych se zeptal nějakýho indiána.

No zase jednou vyšlo na jevo, že sem blbej a že se se mnou člověk nenudí. Jo a ještě to, že poslouchám když nemám:-D


CZ - P2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Indián petulinek 18. 08. 2008 - 15:09