5.-6.8.08 Út-St

22. srpen 2008 | 16.30 |

V úterý sem přijel později než sem řekl. O hodně později (asi v 10hod.). Ještě před obědem sme všichni (Mamka, babča, brácha a já) jeli za strejdou do Sušic. Tam sem s mamkou nechal nejdřív Babču a bráchu a pokračovali v jízdě za mamčinym kamarádem. No pro mě nic zajímavýho. Hrál sem si jen na taxíka. Později sme se vrátili do Sušic za strejdou kde sme ještě chvíli pobyli a já si dal buchtu. Mňam:-)

Pak sme se vrátili z víletů a já jel pak ještě pro moje sestřenice (18 a 15). Měli u nás obědvat a já se dozvěděl plno nových věcí. Míša (18) měla teď měsíc řidičák a Saša (15) měla novej styl (emo). Doma sem načal to téma kam semnou Saša chce a najednou prej že já s ní někam chci. Jej tam jeden nevěděl co říká druhýmu. Skvělií. Jestli to tak je všude tak se nedivim že je tolik lidí na mě naštvaných. Od babči sem se dozvěděl že by se Míša chtěla projet s mým autem. No proč ne. Je pojištěný:-D

Po té co sem je odvezl k nim domů se převlíknout chtěla jet Míša za svýma koněma a já je měl tam odvíst. Saša si sedla do zádu a Míša než vůbec něco udělala tak viděla že sedim u spolujezdce. Ty jo ta se radovala a ptala se jestli fakt ona může jet. Jako nejdřív to bylo s poskokem v před ale pak to bylo v pohodě. Dojeli sme v pořádku. Já se s Míšou šel kouknout na její koně a zeptal se kdy mám pro ní přijet. Potom sem se Sašou odjel. Projeli sme pár koutů po té co sme vyzvedli její kamarádku. Bavili sme se o všem možným a oni jako holky taky o klukách. Saša na mě jestli se mi jeji kamarádka (20) líbí a já na to že jo. Neřekl sem že by mi vadilo že kouří. V 18:00 sme jeli zase pro Míšu. Saša seděla u spolujezdce a její kamarádka za ní v zádu. Já si sednul taky do zádu a Míša se zase moc radovala. Saša trochu protestovala že ne ale to nevadí. Proč sem tam asi odcouval:-D

Co dojeli domů tak sme se rozloučili a já jel domů kde sme plánovali příští den. Pak sme jeli ještě na večeři (pizzu). Já si obědnal pálivou jménem diáblo. Jo pálila:-)

Ve středu jsme jeli do Frantovek. Mají tam bocela novej bazén (i krytej). Až na to parkoviště co je dost malí a staví tam závory to tam vypadalo dobře. Samá technika která se lechce používá ale lidi sou tak pitomí že s ní neumí zacházet. Občas sem fakt musel lámat ruce nad tim jak doslova blbý sou. Jinak koupaliště ve vnitř vyhřátý. Krása. Venku normál voda. Jinak všude možně bublinky a podobně, tobogán a klouzačky na kterých sem se dostal málem až ke konci bazénu:-D No byla prostě zábava a já se těšil i na večer protože sme někam ještě chtěli.

K večeru sme odcházeli z byzénu a vyrazili dál za Honzou (mamčinym bráchou). Tam sme chviličku pobyli. Pracuje na zámku, stará se o zahradu. Pak sme se vrátili domů. Tam sem se dozvěděl že nikam už nepojedem. Tak sem si otevřel moje dračí pivko po té co sem se dověděl že ve čtvrtek pojedem bráchovy pro mikynu kterou si v Sušicích zapoměl. Přitom sem chtěl jet za kamarádkama už ráno. Kompromis vypadal že ráno pojedem pro tu mikynu a pak mohu kam chci.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře