Sliby

23. srpen 2008 | 18.36 |

Sliby, chyby se říká. No proto já nikdy nic neslibuju ale dám své slovo. Taky něco jako slib. A ještě jedno dělám. Neřeknu nikdy kdy přesně, protože čas je něco co se těžko počítá, hlavně když jde o větší věci možná i s problémama. Ale zatim sem se svýho slova vždy držel a na to sem dost hrdej. Jinak je to s pák kamarádkama. Ty slibují a slibují ale to je vše. Svoje sliby poruší svého slova se nedrží. Co jinýho říct než že pak se nemusí divit že jiným dám přednost. Já stojim raději o ty co od nich nic neočekávám než o ty co mi jako kamarádi lžou nebo se nedrží svých slibů protože mě to stojí pak jen nervy, čas a někdy i víc.

Jo a proč to píšu teď? Jednoduchý. Abych se uklidnil. I když to nepomůže. Protože jedna velice dobrá kamarádka sklamala. Raději to tak budu popisovat. Jo kamarádka, spíš přítelkyně. O to horší to asi je. Chtěl sem na její narozky přijet ale to teď ne. Do tý doby se neuklidnim. I když je velký riziko že to její mamka bude taky číst tak mi je to scela u paty. Nezajímá mě to. Poslouchá se to jako kdybych s ní skončil. Možná. Co já vím. Nad tim fakt přemýšlet nebudu.

Ale připomělo mi to kamarádku Janu která kvůli přítelovy nebo nějakýmu klukovy smázla svoje stránky a to již už po čtvrtý asi. Řekla mu ať je nehledá a co on pitomec - sobec udělal. Samozřejně je hledal, našel a vše skazil - blbě kecal. Takoví lidi nestojí za to Jani. Ale máme na ně štěstí. Já ale budu bojovat a nic mazat nebudu. Stejně mě nikdo nemá rád tak se nic nezhorší. Tim že pokračuju štvu alespoň ty který by mě nejraději vyděli pod zemí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sliby ..... 23. 08. 2008 - 19:02
RE(2x): Sliby etika 23. 08. 2008 - 19:19