Pátek 8.8.2008

25. srpen 2008 | 20.30 |

A měli sme tu pátek. Oproti všem výčetkům sem vyrazil po obědě zase za kamarádkou směrem Stříbro. Tam sem dojel a odstavil auto, posadil se k silnici a zavolal jí. Přišla za mnou už s vyditelnou radostí ale já se nehnul z místa, až když byla dost blízko aby se člověk dobře slišel sem se postavil a šel kní. Vzal sem jí do náruče a dozvěděl se že mě vůbec neočekávala. Prej že až v sobotu. No já řekl že přijedu v sobotu ale jestli mi to vyjde tak ještě jednou dřív. Radovala se s toho a i s toho že mohu zůstat do večera.

Já samozřejně chtěl přeparkovat tak sem jí tentokrat do auta naložil a pojel tich pár metrů před barák a šli k nim se posadit. Jasně že sme se taky ještě prošli venku a projeli trochu. Den utek a začalo se stmývat tak sem se chtěl ještě ze všema rozloučit. Ehm jo rozloučit. Už tak to u mě může dlouho trvat a ještě dýl to trvá když se někdo nechce loučit:-D

Výsledek toho byl že sme si povídali a povídali a najednou byla zase noc a docela pozdě. I tak sem tentokrát trval na tom že nepřenocuji. S kamarádkou sem zůstal sám tak sme si povídali.

Koncem sem odjížděl stejně až příští ráno a tu noc sem nezavřel ani na chvíli oči pro spánek. Doma sem ale ještě naspal tři hodiny než sem musel vztávat. Ale to příště;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře