Sobota 9.8.2008

29. srpen 2008 | 18.30 |

Tak a teď k tomu co bylo v sobotu po té, co sem si přece jen chvilku schrupnul. Tak sme po snídani s mamkou vyjeli za jejím kamarádem. Hned dostala ten nápad, že když jeden stejně skrz Stříbr,o že můžem vyzvednout tu mojí kamarádku, tam aby jí mohla poznat. To sem docela rychle odmítnul. Mamka stejně trvala na tom jí někdy poznat, když bydlí tak blízko našeho pobytu. Projeli sme Stříbro a jeli dál směrem našeho cíle. Mamku sem pak nechal u jejího kamaráda (taky z internetu jako u mě) vystoupit a otočil sem se, abych se vrátil do Stříbra.
Co sem dojel, tak sem tentokrát už zaparkoval přímo u nich. Ale než sem našel zprávnej zvonek, tak se už otevíraly dveře a vyšel její mladší brácha. Netrvalo to dlouho, co přišla i její mamka, ale po ní ani stopa. No jasně. Dospávala:-D
Ale radost byla veliká, že sem zase přijel, i když to tentokrát bylo časově dost omezený. Ale stačilo to. Vždyť sme se viděli už tolik, jako kdybych bydlel poblíž. Skrz to, že sem musel trochu koukat na čas, tak sme se prošli ještě jednou v okolí a já jen kde sem už sám byl, když se poprvý neozvala a já čekal. Zasmála se, protože sem prošel prakticky celý okolí ale k ní sem vlastně nezabloudil. Já fakt prošel skoro všechny silnice kolem, jen tu její ne:-D
Někdy sme se vraceli, protože sem musel jet pro mamku. Teď byla jen otázka, jestli ještě přijedu. No asi ne, když příští den ráno odjíždíme. Nějak s tý diskuze vyšla ta otázka, jestli nechce jet semnou pro mojí mamku, a pak jí vyložim zase doma. Tak semnou stráví alespoň ještě chvilku. Bylo to pro ní OK, i když to znamenalo, že bude stejně nervózní jako já, když sem se setkal s její mamkou u nich. Rozdíl byl, že sem s ní po internetu už mluvil. Alespoň sem si to myslel. Dověděl sem se totiž, že si moje mamka s mojí kamarádkou už psala.
To sem se dozvěděl ,protože mamka chtěla den před tim vědět jak se jmenuje, tedy nick. A samozřejně se na ní s babičkou a strejdou koukli, jak vypadá. No jasně, že viděli i ty trochu zvláštnější fotky a babča dodala to, že vypadá na lechkou holku, ja jen NEeee, to vůbec neni a že si ráda fotí nohy (změna tématu). Babča hned na to jestli je má tak velký, když si je fotí. Já zase, že ne, že jen tak no.
OK, ale zpět k tom,u že sme jeli oba pro mojí mamku. Po cestě mi povídala, kde koho zná. No, co sem na to mohl říct. Nic. Někdy řekla, jestli jí nechci odvíst do blázince a já proč. Prej jen tak. No jasan:-D
Dojeli sme pro mamku včas v 18:05 místo 18:00, tak na mě čekala. Viděla jí, jak sedí vedle mě, tak si hned skočila do zádu. Prej, aby jí líp viděla a že nás nechá ve předu. Jasně. Mám zrudnout? jjjj:-D
Jasně, že se jí vyptávala na pár věcí. Já to někdy přerušil tim, že mamku odvezu domů a pak mojí kamarádku. A nebo nejdřív mojí kamarádku, a pak pojedem hned domů, co by znamenalo, že se už nemohu vrátit, a to se mi moc nechtělo. Mamka rozhodla jako vždy. Odvezem jí a pozůstanem trochu. Alespoň pozná i jeji mamku a může se vyptat na věci co já nechci říct. Jj plno tajemstvich:-)
A jak mamka řekne, tak se děje. Pro mě super trapný. No co dorazili sme. Všichni se pozdravili a já raději co nejrychleji zmizel a semnou i moje kamarádka. Ale né na dlouho. Než se začalo stmývat, tak sme se vrátili. Jasně, že se drbalo co se dalo. Hlavně my dva. Já se raději ani neozýval a přehrál dvě cd na počítač (balády, epika - gothick rock). No někdy sme museli domů, tak začlo rozlučování. Ehm, no bylo jasný, co se stane, i když sem to vlastně ani netušil. Kamarádce se moc rozloučit nechtělo. I tak sem musel.
Na cestě domů mi mamka samozřejně vzdělila, co se dozvěděla. Ehm ,dobrý no. Ale že mamka kamarádky je bezva. To mě potěšilo. Zpátky doma šli drby dál s babčou, samozřejně. Já koukal jen na televizi a šel pak někdy spát.
Příští den sem ráno zbalil a naložili auto. Na cestě zpět nebylo nic zvláštního. Dorazili sme až večer.
Ale ještě vám napíšu pár klíčových událostí co sem vynechal;-) Příště:-D


CZ - P2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sobota 9.8.2008 davidhavel®pise.cz 29. 08. 2008 - 20:25
RE: Sobota 9.8.2008 tomáš 30. 08. 2008 - 06:45