Noční stopařka

30. srpen 2008 | 15.30 |
› 

Jak sem tak jel po druhý od Jičína domů tak sem u Toužima o půlnoci viděl někoho u silnice. Když sem přijel blíž tak sem viděl že ten dotyčnej stopuje. I když sem neviděl kdo to je a kam chce tak sem zastavil. Byla to dívka co sem poznal podle hlasu. Zeptala se jestli jedu do Mariánek. Já jen že jedu přímo tam. Tak nastoupila a já jel s ní dál. Řekla že sem první co tam vůbec jede. No na to že byla zdejší neví že tam tak pozdě téměř nikdo nejezdí a to ještě ve všední den. Já jí na to že tam jedu tak pozdě protože sem se vlastně spozdil a měl sem být už dávno doma.

Začali sme se bavit a přišli rychle na to téma co tam tak pozdě vůbec dělala tak sama. No dozvěděl sem se něco. Utekla od svýho přítele s kterým byla už skoro 2 měsíce. V ten večer byla po prví u něj a taky naposled. Prej je totálně, jak to řekla? Nevim. No divnej poslušně řečeno. Prej je totálně násilnej tak utekla. Zeptal sem se kde se poznali a jakej byl ze začátku. Poznali se na oslavách a byl prej totálně milej a hodnej. Prej jí všichni před nim varovali. Jo to znám taky. Jenže o něm to byla pravda. Začali spolu chodit. No až v ten den, neboli noc, co sem jí vzal sebou, ukázal jakej doopravdy je. Násilnej magor. Jo to by byl pasovalo. Než jí něco stačil udělat tak mu utekla a vlastně s nim skončila. Měla vlastně štěstí že já tam jel tak pozdě a podle mě ještě větší štěstí že nešel za ní.

Víte plno násilných lidí se schovávaj za slušnou maskou. Až moc slušnou. Taková co k jejim životu nepasuje. Dávejte si pozor a když naletíte tak to udělejte jako ta holka. Utečte raději a nebuďte samy. Náhoda je blbec a když takovej půjde za vámi tak nemá nic dobrýho v úmyslu.

Co sme dojeli tak sem jí vysadil poblíš její silnice a jel domů. Holka byla hodná a poučila se asi pro život. I to že ke komu nastoupí může být někdo jinej než si myslí. Jinak jak byla tma tak sem si nevšiml že je blond a jak sme se tak bavili tak byla i otázka co máme rádi za lidi a co ne. Já projevil že nestojim o blondýnky. Pak sem to upřesnil protože s tim popisuju modelky. A to sou pro mě takový ty namyšlený holky co sou překrásný ale jinak dutý. Ty co by o mě stáli jen kdybych měl peníze:-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře