Stopařka s oslavy

30. srpen 2008 | 18.30 |

No, vracim se takhle z jednoho výletu a jedu v jednom městě kolem nějakých větších slavnosti. Nějaká holka po cestě stopuje, tak jí vemu sebou. Nějak typický:-D Musim to nechat.

No chtěla do města skrz který stejně budu ještě projíždět, tak sem jí vzal sebou. Holka byla na její věk docela slitá. Mladá a ožralá, tak že paměť byla na dovolený. Nemluvil sem s ní ,tak bych mohl skončit, ale tady jste na etice, tak víte, že něco ještě přijde.

Tentokrát to bude varováví. jj zas.

Holka byla tak mimo, že by nezjistila ani kdybych s ní jel někam jinam. Byla sama a pochybuju, že by jí tak rychle někdo postrádal. Jako kdybych nebyl ten, co sem, ale ten, o kterých se tu taky píše. Nějakej ten násilník. Tak bych mohl v klidu někam odbočit. Třebas do lesa, kde je klid. Skrz to, že byla úplně mimo a to byla. Ani nevnímala už. A jak to tak vypadalo, tak celej večer nespala. Ale skrz to bych jako nějakej ten násilník jí mohl v klidu svlíknout a vlastně znásilnit. Hej ,ta by se nebránila. Jen si to představte, holky co to znamená.

Pro rodiče. Já sem sice pro volnosti, ale taky trochu kontroli. Když sou holky někde pryč, tak by neměli být samy, aby se nestaly obětí nějakýho takovýho násilníka.

U mě ta holka sice nastoupila a v pořádku zase vystoupila, ale i tak. Takový štěstí nemá každá. A jaksi na to zapomínaj a nebo vůbec na to nemyslí. Je to váš život a ten máte nějak už rádi. Ale jaksi si ho moc neceníte když děláte tohle a to už neni ani hovadina.

Nevim co k tomu ještě napsat. Rád bych, kdyby ste vy něco napsali nebo poslali. Možná podobný příběh nebo dodejte co si sami myslíte. Rodiče, čeho se bojíte a co proti tomu děláte. Víte, důvěra je důležitá, ale důvěra je jen, když neni člověk za vše hned trestán. A děti důvěru na určitý strany k rodičům nemaj ,protože sou za to trestáni. Tak raději mlčí a tají.

Etika je pro pomoc a vznikla s Ve Vzpomínkách, ve kterých šlo jen o Znásilnění a vraždu. Etika má pomoct pochopit a pomoct pomoct.

Zamyslete se u určitých článků a nebojte se psát. Tady nebude nikdo trestán. (Kdo ale ponižuje, nadává, provokuje hádky apd. toho komentář se maže.)


CZ - P2

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře