NYMBURK (11.9.2008)

11. září 2008 | 15.30 |

Při honu na kachny myslivec zastřelil svou třináctiletou dceru

Záchranáři už postřelené dívce nemohli pomoci.

Tragédií skončil středeční hon na kachny v obci Oskořínek u Hrubého Jeseníku na Nymbursku ve středních Čechách. Zřejmě nešťastnou náhodou zde jeden z myslivců postřelil svou třináctiletou dceru, která na místě zemřela.

"Dívka utrpěla z malé vzdálenosti přímý průstřel hrudníku a zemřela ještě před příjezdem posádky záchranné služby," řekla mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

Podle ní už zdravotníci nemohli dívce pomoci, utrpěla průstřel brokovnicí. Neštěstí se stalo kolem osmé hodiny večer při honu na kachny.

"Při jednom výstřelu ztratil muž rovnováhu a padal na zem. Přitom nešťastně zavadil o spoušť zbraně, tato druhá rána přímo zasáhla dívku stojící hned vedle," popsala neštěstí mluvčí nymburské policie Zuzana Tuzarová. Policisté případ dále vyšetřují.

DODTEK: Před sedmi lety vletěli dvě skupiny muslimských teroristů do Word Trade Center v New Yorku a zabili tam přes 3000 civilistů. Další skupina vletěla do Pentagonu a čtvrtá nedorazila nikdy svího cíle protože se cestující bránili. DNES JE DEN SMUTKU PRO VŠECHNY NEVYNÝ OBĚTI. Nebuďte dnes na sebe zlí a vemte se do náruče když můžete.

pro_kliste20-p200a.JPG

8:46 - Let AA 11 vrazí do severní budovy od WTC.

9:03 - Let UA 175 vrazí do jižní budovy od WTC.

9:37 - Let AA 77 vrazí do Pentagonu.

9:59 - Jižní budoba od WTC se zřítí.

10:03-Let UA 93 se zřítí u Pittsburgu protože se cestující brání a ví co se stalo v New Yorku.

10:28-Severní budova od WTC se zřítí.

17:20-WTC7 se zřítí. (Vedlejší budoba od WTC)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře