Den školení;-)

11. duben 2008 | 21.20 |
Tak jak řečeno tak dnes spíšu to co bylo ve čtvrtek 3.4.2008:-)
No den začal budíčkem a pusinkou pro kačenku. Po té co jsem zbalil věci tak jsem se naložil do auta. Aby jste věděli co a jak tak jsem byl poblíž Kladna a musel do Jihlavy. Chtěl jsem po dálnici kolem Prahy. Úplně lechká cesta. Alespoň jsem si to byslel. Vyrazil jsem v čas a pži nájezdu na dálnici směrem Praha jsem najel na směr Karlovy Vary. Tak dobrý, to už krásně začala. Příští možnost jsem sjel a najel správně směr Praha. No dálnice nevedla až do Prahy protože se před Prahou ještě stavělo tak jsem musel sjen. Vyznačený to bylo i docela dobře (jel jsem za ostatníma ). Pak jsem se zase po době vrátil na dálnici směr na Prahu.
Jel jsem až před Prahu kde to tak trochu stálo a skrz to jsem propásl první sjezd na Brno. Ale neva, rovně jsem mohl taky a odbočit později. No ale hele oni tam všudě staví tak kde jsem chtěl normálně sjet nic nebylo. No bezva a směrovky byli taky na nic. Půlka znich nebyla aktuální nebo vedla na staveniště a ta druhá půlka navázala někdy na tu první půlku takže výborný:-D
Jasný že jsem zabloudil brzy a najednou jel na Plzeň. Héj to je špatnej směr. No neva. Dolů z dálnice a zpět po druhý straně. Tuhle hru jsem hrál přes půl hodiny, no skoro hodinu, a přitom jsem si to 3x mířil do Plzně. Co mě to tam tahá?-D Někdy jsem našel směrovku na Brno kde ta silnice nebyla zavřená. Hurá na tu dálnici. Byla to i ta zprávná. Skrz to že jsem si to takhle už vlastně 2x trochu protáhl tak jsem dupl na plyn. 130 bylo minimum ale jel jsem spíš 140 a i víc. Až na 165 jsem to dotáhl. Víc moje auto nezmůže. Neni to taky žádný sporťák nebo podobně ale normální džíp 4x4.
No jel jsem až jsem zahlídl Jihlavu a v ten moment zvoní mobil kde jsem. "Už i Jihlavy." No tak jsem sjel a docela rychle jsem zjistil že jsem asi na špatní staně města. Tak jsem jin volal kam usim. Navedli mě a tak jsem dojel tam kam jsem měl.
No tak mě přivátali, většinu z nich jsem znal po telefonu a jednu i osobně. Školení probíhalo jinak než je to normální (taky nebyl čas na přípravu). Ale skrz to že se v systému vyznám skoro po slepu tak to nebylo problematický pro mě. Začal jsem jim vzdělovat moje vědomosti a po chvilce se zjistilo že je systém moc komplexní tak jsem je nechal ptát se na to co tak potřebují a vzdělovat jim to co 100% potřebovat budou.
Tak to šlo docela dlouhou a zasmáli jsme se i. Ale hlavně podivyly a já zjistil že plno chlapů v čechách jsou strašný srabové a holky jsou ty co jsou statečný a risknou i něco aby se dostali dál. Jej já stojim o typ takových holek. Ale zpět. Kolem oběda jsme se šli najíst ve firemní jídelně. Mňam teplý jídlo. Pal jsme si šli hrát na jeden systém abych jim ukázal pár věcí na živo. Holky stoho byli nadčený:-)
V 17:00 byl konec a já se zbalil, rozloučil a jel. Co se stalo na cestě zpět bude zase příště;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře