Sex-alarm! (Aileen)

15. září 2008 | 19.00 |

CZ_vlajka.JPG

Aileen měla svý poprvý v jedenácti letech. V následujících týdnech a měsících se vyspala s přibližně 50ti klukama. Stala se tajným tipem v sousedství.


Aileen mamka se na ní koukala při sexu.


Aileen je šťastná. Už několik dní má novýho přítele. To je to co právě počítá. Vše ostatní neni důležitý - taky škola. "Kluci jsou my důležitější než škola", říká a směje se. "Tam mám jedničku."

Důležitost oboru "kluci" jí matka dlouho předžívala. Až před pěti lety měnila tato žena svoje milence skoro měsíčně. Aileeny vlastní otec je už dlouho pryč. Ona ho nikdy nepoznala. On nechtěl nic o svý vlastní dceři vědět.

Svoje "poprvý" měla před několika týdnama (ehm dodatek: Bylo jí 11 let. Nyní 17.) "On byl 19 a tak sladkej", básní o něm dívka ještě dnes. Oba se znali teprve pět dní. "Stalo" se to v jejím pokoji. Maminka o tom věděla, ale neměla nic proti tomu. Aileen si vzpomíná: "Bolelo to hodně a krvácelo až do příštího dne. Chráněnej sex neměli, její kamarád přeci věděl, že je Aileen ještě panna a byl si jistej, že se nemůže nic stát. 1*

Oba zůstali přibližně tři týdny dohromady. V tomto čase měli každej den sex. Jednou se při tom dokonce koukala maminka od Aileen. Dveře od dětskýho pokoje byli jen přivřený. Později jí její přítel řekl že přítomnost její matky mu vyvolala husí kůži. On navrhnul Aileen později dokonce, s její maminkou dohromady trojku udělat. To ale ovšem Aileen pak přeci jen nechtěla. "Mamka by to možná udělala", myslela si.

V tich týdnech a měsících po tom spala Aileen s přibližně 50ti klukama, říká. Stala se "tajným tipem" v sousedství. Jednou byla taky s dvouma klukama společně intimně. To jí ale dělalo jen málo legrace.

1* 19ti letej a o sexu nemá ani páru? To je děs a nebezpečný. Následky známe. Nechtěný otěhotnění, Aids (HIV), kapavka atd.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sex-alarm! (Aileen) radus®pismenkuje.cz 15. 09. 2008 - 19:12
RE(2x): Sex-alarm! (Aileen) etika 15. 09. 2008 - 19:17
RE: Sex-alarm! (Aileen) roxy009®pise.cz 15. 09. 2008 - 19:16
RE(2x): Sex-alarm! (Aileen) etika 15. 09. 2008 - 19:18