Asocial!

15. září 2008 | 17.00 |

Ještě někdo mi řekněte že je to v německu lepší než v čechách a kopnu vás do pozadí tak že mi tam zůstane bota!

Co se stalo? No začnu trochu dál a trochu jinak.

Každej mi kváká že je to v německu bezva a člověk si vydělá plno peněz. Jasně že jo když maká za hranicema a může domů do čech. Co tak jet trochu dál. Dost daleko tak aby člověk nemohl bydlet a nakupovat v čechách ale musem toto dělat taky v německu. Tak už se to srovná. Je to stejný. Tak mě s tim neštvěte a zůstaňte klidně v čechách. Vypracujte si doma budoucnost, páč všude je to koncem stejný.

A teď k tématu Asociální německo. DE_vlajka.JPG

CZ_vlajka.JPG

Asociální německo.

Po té co sem udělal školu a učňák na systémovýho elektrikáře tak sem dostával 12,68 Euro (hrubýho) za hodinu (rok 2004).

Rok později sem musel změnit firmu protože se u nás propouštělo. Rychle sem našel něco novýho ale dostával sem jen 10,50 (hrubýho) Euro za hodinu. (Rok 2005.)

S tim sem nevycházel po roce protože ceny pro jídlo a benzín stoupli. Po rozhovoru s firmou sem dostal 11,54 Euro (hrubýho) což my stačilo. Sice to nebylo super ale šlo to už. Tak to zůstalo dva roky. (2006-2007)

Tuto firmu sem musel taky opustit protože celej obor zavřeli. Nyní začnu novou práci. Dostanu za ní 10,00 Euro (hrubýho) za hodinu. Ceny samozřejně dále stoupali takže tento plat je moc malej. Proto musim brát ještě jednu práci. Máme rok 2008.

Otázka je jaký to bude za pár let. Ještě míň si vydělávat nemohu protože to bych už neměl na jídlo, byt a benzín (auto). A všechny tyto věci potřebuju jako technik abych dostal práci. Když to tak bude pokračovat tak mi nezbívá nic jinýho než dělat to co už dělaj jiný. Podvádět, šidit, krást.

Německo bylo možná sociální kdysy. Ale to je minulost. Teď je už asociální. Dnes mi řekli že musim dělat to co odemě očekávaj. Bral každou práci atd. Já na to jen ať dělaj ty firmy taky to co já od nich očekávám. Platili mě fér a nebrali mi život a mojí hrdost, nedělali ze mě otroka. Tak se totiž cítím a pak nemám být motyvaný pracovat. Proč pracovat když stejně umřu hlady protože nemám na jídlo. To raději si užiju chvíli a pak umřu hlady protože sem bez peněz. A budu volnej člověk a ne nějakej otrok.

P.S. Mamka řekla něco pravdivýho. Člověka tady nudí dělat na černo aby přežil.

P.P.S. Ještě dodám jak to pokračuje a je.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Asocial! contritus®pise.cz 15. 09. 2008 - 17:06