Sex-alarm! (Leon)

16. září 2008 | 18.35 |

CZ_vlajka.JPG

V 11ti letech svedl 12ti-letou.


"Já je mohu mít všechny!" chlubí se Leon. Jeho džíny, Baggypants - tak se říká těm kalhotám, co visí skoro až ke kolenům. Ten 19ti-letej si je jistej, že všechny ženy o něj stojí. Jeho sebevědomí ve věcech sexu je nesmírný. Své první zkušenosti udělal už velmi brzo....


V jedenáctiletech přišel Leon do dětskýho domova. Jeho matka byla s výchovou šesti dětí přetížená. V domově poznal Manuela, stejně starýho kluka. V jednom šedivým zapršeným dni v listopadu seděli oba kluci v Manuelově pokoji a bavili se o holkách v domově. Přišli na dvě určitý dívky a rozhodli se, přijít ktěmdvěma na malou návštěvu. Rychle přišlitaky na téma sex a vyměňovali si svoje zkušenosti. Po chvíli zmizela kamarádka. Trochu později opustil pokoj i Manuel.
Nyní byli Leon a Maria sami. Pak šlo všechno úplně rychle. Svlíkli si svoje věci a ruk cuk se to stalo. "To netrvalo ani dvě minuty," vzpomíná si Leon. Ty dvě 11- a 12-ti-letý děti leželi ještě nahý na posteli, když přišel jeden vychovatel do pokoje. Vyletěl na oba a odtáhl je od sebe. Následovala vynadávka.
V následujících letech mohl Leon opět a opět na několik měsíců ke svý matce, alepřesto žil do svých 17 let v domově. A tam sbíral plno sexuální zkušenosti. "My jsme měli víceméně všichni něco spolu,"na to Leon. Vzpomíná si hlavně na jednu určitou dívku - Isabel. "Ta byla, co se toho týče, totálně mimo," říká. Ta holka měla robotka a chtěla ho používat i při sexu. Isabel měla stejně speciální obliby. Jednou ho zkusila při sexu mlátit.
"To jí vzrušovalo."
Od tý doby spal s plno staršími ženami, říká hrdě a míní chytře: "Na starých lodích se učí plachtit." Pak povídá Leon o jeho poslední velký "výhře" před pár týdny. Byl na jedný domácí párty u jednoho dobrýho kamaráda a slil se alkoholem a drogama.
Matkajeho kamaráda tam taky byla - ale ne jako dozor, ale aby taky slavila. Leon si s ní bezvadně rozuměl. "Po pár minutách jsme zmizeli v obýváku a krátce potom se to taky stalo", povídá kluk s úsměvem na tváři.
Ta žena mu nasledně řekla, že už spala s několika kamarádama svého syna a chválila ho za jeho jedinečný výkon v posteli.
"Ta byla už s tolika v posteli, že to je doopravdový kompliment pro mě", říká. Mimochodem jeho kamarád neví dodnes nic o tomhle příběhu.
Leon je hrdej na svůj pohnutej sexuální život. S více než 300 ženama něco měl,tvrdí.
Ten kluk má mimochodem zrovna přítelkyni, se kterou jsou spolu. S ní má samozřejmě nechráněný sex -tak jako s těmaholkama předtím.Říká, že jeden jeho dobrej kamarád nedávno s jednou holkou spal, která onemocněla na Aids. Leonova přítelkyně potom takésouložila s tímhle klukem v posteli.
Leonův zrak je prázdnej, když říká: "Kdyžjsi něco chytila a potom mě nakazila, tak budu už jen kurvit. Pak vezmu všechny s sebou."


CZ - E5

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Sex-alarm! (Leon) roxy009®pise.cz 16. 09. 2008 - 20:15
RE(2x): Sex-alarm! (Leon) etika 16. 09. 2008 - 20:52
RE: Sex-alarm! (Leon) uprimna 16. 09. 2008 - 20:22
RE(2x): Sex-alarm! (Leon) etika 16. 09. 2008 - 20:50