dg081107

7. listopad 2008 | 23.50 |

Člověk bojuje pro svou lásku. Ale pro co bojuje když jí stratil? Určitě se něco najde, ale co když ne? Bojuje pak ještě nebo se zabije....
....uprchnu ze svý klece. Ujedu z města kde bydlím. Vím co je můj cíl. Je to místo mý poslední lásky. Tam co zemřeli city chci zjistit jestli tělo bude žít dál. Utekl sem proti vůli všem. Nevim jestli budu sám nebo ne.
Po čase se blížim k tomu místu mé volby a nejsem sám. Semnou sou další čtyři lidi. Nejedem jen tak bez ničeho. Ne máme sebou pár věcí. Schovaný, uklizený za našima zády. Odbočíme v jednom městě, směrem ven, směrem na jiný. Za pár minut tam budem.
Blížíme se k prvním barákům který vydíme. U malího hřbitova zastavíme a jeden z nás vystoupí a vezme zezadu pár věcí. My ostatní jedem dál timto malím místem. Za zatáčkou sjedu ze silnice. Všechno to tu znám. Otočim se s autem a zastavim. Všichni kromě mě vystoupí a začnou vyndavat to co máme sebou. Nikdo si nás zatim nevšim a tak to má zůstat. Jsem si jistej že si nás nikdo nevšimne, snad. Vyloženo. Dál podle plánu. Jeden běží do zádu a dva s věcma vedle auta. Já pomalu odjíždim. Sotva se rozjedu s temnou písní hrající tak vidim jak jeden pár jde na rohu. Vydí mě, vydí ty dva co běží vedle. Vim kdo to je. Snad mě nepoznali. Jedu dál. Projedu ves a odstavim vůz. Ty dva co běželi vedle mě zůstali na tom rohu a začali rozbalovat zbraň. Stejně jako ten první co vystoupil u hřbitova. Já vyndám zbilí věci a začnu taky vše připravovat. Ten páreček se po mym odjezdu jen otočil a šel zamnou. Holka chce vědět co tu dělám. Netušící že tohle setkání neni jako dříve. Že tu nejsem za ní ale za něčim jiným. Všichni se připravujem na boj. Připravujem zbraně a pasti.
Holka s klukem mě dojdou a zavolaj. Reaguju na mý starý jméno jen tom že se zvednu se zbraní v ruce. Chce vědět co tu dělám. Ale já jí nechci slišet a nechci aby tu byla. Pořád něchci aby se jí něco stalo. Nemá s tim už nic společnýho. Nechci s ní teď ani mluvit. Jen reaguju a odpovim ať zmizí ať jdou domů. Ale ona se nedá. Uhodim jí i jeho, zdůraznim že nejsem ten co znala. I když to jen hraju. Já to musim. Je to nyní moje věc a tou musim bez pomoci. Udvedu je směrem domů. Zavolám jednoho co jinde připravuje aby je převzal. Protože vim že nesmim narazit na její rodinu protože bych nemohl mýt zas tak zlej.
Mezitim ty dva druzí se přemístili ke kostelní věži. Jeden z nich leze nahoru. Tam bude jeho bitevní místo. Druhý připravuje ještě jednu zbraň co hlídá druhou stranu silnice. I ten u hřbitova je hotový a vrací se k nám.
Odvedu ten pár zas k tomu rohu co mě poprvé viděli a předám je jinýmu z nás. Ten je odvede k nim domů. Vim že se holka ptá proč. Proč jsem tak zlej na ní.
Připravujem se na těžkej čas. Ale nebude to dlouho trvat. Nemáme dost zásob sebou aby sme dlouho vydrželi. Nevíme co nás očekává a jak to skončí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře