I HATE

7. listopad 2008 | 14.00 |

I HATE THIS WORLD stojí ob včerejška.


A proč to? No to musim začít trochu dál než včéra. V pátek 17.10.2008 jsem jel do čech za přítelkyní protože měla příští den narozeniny. Já byl překvapení. Nevěděla o tom a tuhle intrigaci pro ní jsem plánoval s její mamkou. Dorazil sem až za tmy. Byla hodně překvapená, beze slov;-)
Mohl sem u ní být jen přes víkend. Takže pátek večer, přes sobotu a neděli do pondělí ráno. I když to bylo jen pár dní tak se mi to líbilo. Později jsme si dali dodatečně 4.4.2008 jako den od kterýho jsme spolu. Byl to první den kdy mě políbila:-)
Na její narozeniny jsme byli ještě večer jíst a zpátky doma byla i sklenka šampáňa. Jinak dárky od všech se jí líbili;-)
Ale zpět k tomu proč ty malovámky na mym autě. No asi tak dva týdny po tom, takže teď nedávno, se zeptala jestli by mi vadilo jestli by měla kamaráda. Jasně že ne. Kamarádi sou vždy dobrý. No co mi zapoměla tak říct je že ne kamaráda ale přítele. Takže jsem jaksi odepsanej a on "nová" láska. Mě tim pádem dala dost aby se to semnou zvrhlo protže pár dní předtim nastali problémy s pár kamarádkamy = konec nějak asi. K tomu přijdou ještě privátní problémy a problémy co se týčou práce. Jasně že to bylo teď moc. Založil sem tu novou rubriku temný myšlenky a napsal článek do rubriky sebeubližování.

Jo jinak já se neřežu. Jak mamka říká tak mám svoje chvylky vzteku a tak se odreaguju. Jinak žeru vše do sebe. To s tim řeřáním je fakt jen kvůli tý fotce tak se nebojte. A nebo se bojte. Mě je to už jedno. Co já už mám? Nic až na můj život a rodinu. Kamarády nemám, kamarádky už taky ne a přítelkyni nějak taky ne. Takže takovej na půl zmrzačenej život. Proto se ptám pokaždý co je vám do toho co si udělám. Stejně vás nezajímám jinak by jste mě neopouštěli!
P.S. I hate this world and ma live. I will die because my love not exist now.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: I HATE mamka 07. 11. 2008 - 17:27