sázka

20. leden 2011 | 17.30 |

Jak byla ta tuhá zima ještě tak jsme po práci v 23:30 kecali s kolegama a jeden šel směrem že si něco netroufnu. To něco bylo jít přes parkoviště jen s kalhotama na sobě.

Dodám že jsme byli 3 chlapi a jedna holka (18).

Rýpali do mě že si to netroufnu. Já jen jestli chce vidět že jo. Jasný ne. Tak jsem se začal svlíkat. Sundal si vestu kterou podržela ta holka, pak bundu, svetr, košili a tílko. Vše držela ona. Všichni se na mě vyjeveně koukali a ten kolega co říkal že si netroufnu změnil názor. Měl jsem se zase oblýct.

Ale ne. Dal jsem slovo tak to udělám celí. Šel jsem v klidu přes parkoviště a zpět. Neutíkal jsem. Šel jsem dokonce lážo plážo. Jak jsem se k nim vrátil tak jsem postál a řekl jestli ještě o mě pochybujou. Ne nepochybovali. Ta holka řekla ať se na mě kouknou že ani nemám husí kůži, že nemrznu a přitom auta byli zmrzlí. Co mi ale docela i lichotilo bylo že kluci obdivovali mou postavu.

Když jsem si byl jistej že budu mít klid od nich tak jsem se začal zase oblíkat. Ta holka mi teda podávala moje věci. Pak jsem jí ještě odvezl domů jak tak často.

Jasně že to ten kolega co říkal že si netroufnu rozpísknul po celí filiálce takže pár dní později to věděli doslova všichni.

Jejich poučení bylo jasný. Když něco myslim vážně tak to taky udělám a následky mě nezajímaj.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář