hotovej

21. leden 2011 | 19.30 |

Přesně před týdnem, ale pozdě večer k tomu zase došlo. Ne to co asi myslíte. Byl jsem v práci a hádal se s kolegou kdo znás je hotovější (větší blázen, trhlejší, praštěnější atd.).

Nemohli jsme se dohodnout tak jsme se zeptali ostatních ve filiálce. Každej nejdřív řekl: "To jde těžko říct." Ale museli si vybrat. Buť on nebo já. Výsledek byl nějak jasnej. On vyhrál. Ne s tim že je hotovější ale s tim že já jsem ten nej blázen. Jako byl to suveréní výsledek. Téměř všichni řekli že jsem já hotovější.

Kolega si nedal mi dodat že je to jasný a ať se nedivim že i když na to nevypadám že jsem totální psychopat a proto se mě lidi bojí jakmile mě znaj víc. Ale jako kamarád jsem dobrej když nejedu zase v nějakym filmu a bláznim.

Prej neixistuje nikdo kdo by byl kliďas když ho někdo ohrožuje nožem a in se přiblížil tak že je napíchlej na ten nůž. No nic se mi nestalo, malí tetování co rychle zase zmizelo. Ale přeci se nenechám ohrožovat ne.

Jinak jsem scela normální, ne jinak. Já jsem scela normální. Ty pověsti šíří kamarádi a kolegové o mě. Všechny. Já jsem hodnej, milej, mírumilovnej:-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře