Daný slovo.

21. prosinec 2008 | 20.10 |

Někteří si ničí život alkoholem, jiný drogama. Já si ho ničim tim co dělám.

Hezký že se já držim za každých okolností mýho slova co někomu dám a ještě víc se ho držim, když sem ho dal člověku který ho mám rád. I když vim že když nic neřeknu tak budu bit. Když to tu tak rádi čtete a mamča taky a vynadala mi za určitý věci tak mohu říct že za to že se držim svýho slova co sem někomu dal nic neřeknu tak sem za to bit. To mi ani tak tolik neva, protože sem zvyklej na to už. To co mě překvapilo, ach ani nepřekvapilo když někdo říká en to co se mu zalíbí a páčí. Jak víte tak je tu článek o tom kdybych zmizel nebo tak. Legrační že si určitý lidi myslí že bych to udělal dobrovolně. Ale bylo s tim spíš myšleno že mi někdo vyhrořoval mě nechat zabít když určitý věci řeknu. Krása že. No jinak vydírání a jiný vyhrožování je už nějak standart.

Jinak mám začít od nuly. To je zlepšení protože sem už dýl v mínusu.

Lidi mám k svý obraně říct co vim? Ach jedno co si myslíte. Dokavať dýchám tak si to nechám pro sebe...beeee:-D

Jo a děkuju jedný kamarádce co ví víc než ostatní o mě a stále semnou kamarádí a děkuju i tý co ničí vše aby byla v bezpečí (v kterym byla vždy). Nebudu se na ní zlobit. Proč taky. To svoje řekla mý mamce. O děkuji. Mohla říct rovnou vše. A proč ne rovnou celí zemi. Pro mě se toho teď moc nezmění. Až na jednu, dvě věci. Uvidim čim mě ještě překvapí.

Jedno mě štve. Že píšu pár článků dřív než sou doopravdy nutný. Normálně bych je smáznul ale tak je nechám až na jeden (já ho nějak nenajdu:-D).

Připadá mi to trochu psycho semnou. Kde je ta strará normalita kde sem byl sám bez kamarádů a jen pracoval od rána až do večera a o víkendu spal. To co mi bylo nudný a všichni říkali že jsem blbej nic nepodniknout. Kde říkali ať si najdu holku, ať něco podnikám.

Tak to raději podle toho co se tak stalo raději budu podnikat práci a ostatní ať si dělaj co chtějí. Když mě chtějí nechat pohřbít tak ať to udělaj. Rozmlouvat jim to nebudu. Já budu raději dál pracovat než přemýšlet nad tim jestli to udělaj nebo ne.

P.S. Udělej te to raději rychle než pomalu jak to momentálně děláte. Buď jo nebo ne. Nemám čas musim pracovat.

P.P.S. Jo a nevěřte mi nic.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře