Všude a nikde.

22. prosinec 2008 | 00.55 |

Přesně tak. Jsem všude a nikde. Všude možně pracovně na cestách a nikde kde bych byl rád. Ale musim něco říct o tomhle měsíci. Co mi tak přines. No co mi přenese ještě sou vánoce. Jaký já nevim protože to co mi přines nebylo tak hezký. A co to bylo? Skrz mojí chybu mi přines vydírání, vyhrožování a to že mi někdo dal na jevo mě nechat zabít. Ani nevíte jak mě to těší. Ať si je ta osoba jistá že tohle bezemě. Chceš mě teda zabít tak pojď a neváhej. Ale nech mojeho bráchu a mojí mamku na pokoji, jasný. A jestli to byl jen vtip tak to byl docela blbej a krutej ze všim co se stalo. Pak se nedivte že psychycky šílim když nevim co chcete, když mlčíte a pak příjdete s takovýma věcma. Do budoucna budu raději mlčet u všeho a odpovídat tak jak chcete protože mi stejně nevěříte.

Ale neni to poprví. Tak před devíti lety se mi to už jednou stalo. Tenkrát mě chtěl někdo "jen" nechat zmlátit. No skončilo to menčí eskalací a tim že byl ke konci zmlácen ten co mě chtěl nechat zmlátit.

Někoho zabít? Ne to bych neudělal. Ani tu osobu co mě chce vidět mrtvýho. O to víc budu bojovat o život. Jsem zvědav jestli se o to ta dotyčná osoba doopravdy pokusí a jestli jo, tak koho na mě pošle. Vim že za to nebude trestaná protože by nikdo nepřišel na to kdo to byl;-)

Stejně budu žít, žít, žít a pracovat, pracovat, pracovat. Ale už bez nějaký holky a nějaký lásky. Jo a nějakej ten psycholog nebo psychiatr mi může políbit pr * * * . Já si teď budu užívat....ničeho. Protože nic už nemám. Asi. Jo rodinu. Možná. Nevim. Fakt díky:-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Všude a nikde. katka 22. 12. 2008 - 22:26