amok ve Winnenden (DE)

18. březen 2009 | 21.55 |

Před týdnem zabil zběsilý vrah ve škole 9 školáků (8 holek a jednoho kluka), tři učitelky a další tři lidi mimo školu při úprchu. Teď vše tady po týdnu mýho smutku.

V 9:30 vešel Tim Kretschmer do Albertville-školy s 1700 žáky. Začala právě třetí hodina. Tři minuty po té co vešel do školy začal Tim K. střílet. Cíl byla třída 10d. Rok před tim ukončil školu a věděl jak je škola rozdělená. Přišel přímo do třídy kde ihned začal střílet. V této třídě kde před rokem byla ještě 10d byla nyní 9c v který zemřely teď tři dívky. Chantal která neměla šanci a zemřela na místě ještě s tužkou v ruce, Jana která byla taky zabita a Kristina co taky zemřela. Kolem 9:40 prošla repreduktorama ve škole prohláška: "Koma, koma!" (Klíčová slova školy pro amok a evakuaci školy.). Po té co Tim střílel ve třídě 9c šel do 10d kde zabil dalších pět dívek a jednoho kluka (Steffi, Vicky, Nicole, Jaqueline, Vicky a Ibrahim). Ve třídě 10d se konal amok rovnou 3x. Po třetí se kouknul na žáky a řekl: "Nejste pořád ještě všichni mertvý?" Jedna referendářka se vrhla ochraně před jednu žákyni. Tim K. jí chladnokrevně zastřelil.

Pořád  se mi nedostalo nic o tom jak vše přesně proběhlo a proto přijdou články kde amok je rozdělený (amok v 9c, amok v 10d, policije na místě atd. Jak to už začalo). Bohužel to tak bude trvat dýl ale etika je to dlužná tim co zemřeli. Timto Ve Vzpomínkách na ty co zemřeli.

In den Klassenraum der 10d war der Amok-Läufer gleich dreimal gelaufen. Beim dritten Mal schaute er die Schüler an und zischte: "Seid ihr immer noch nicht alle tot?" Eine Referendarin warf sich schützend vor eine Schülerin. Tim erschoss sie eiskalt.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře