Pondělí 7.4.2008

17. duben 2008 | 13.15 |
Tak a bylo tu pondělí ráno. Byl jsem vzbuzen a nasnídal jsem se. Po té jsem s babčou naložil auto a odvezl jí ještě do města. Pak jsem to vzal směrem Aš/Selb. Po cestě tam jsem ještě natankoval na ONO za 28,80 - spíše jen už dotankoval. No pak jsem s to pohodlně trandil směr hranice kde jsem bez problémů přejel, žádný otravný a blbý německý policajti který se blbe ptaj jestli je to moje auto. (Ne já jsem ho v čechách ukradl a převážim ho s německou značkou do německa.)
Za hranicema jsem to prásk na další dálnici směrem Lipsko - Magdeburg. Jelo se pohodlně a bez problémů. Sjel jsem pak směr Hannover a byl rád jak dobře to ubýhá. No krátce před Hannovrem se to ale změnilo. Z minuty na minutu to stálo. Bezva. No možná to bude jen chvilku. Heh. Kdo myslel málo toho vymyslel. S popojíždění bylo stání. Tak jsem se najedl a vyměnil cd-čko. Čas od času jsem i vypínal motor, proč by měl taky běžet když já stejně stojím. Tak to ško tak 1,5-2 hodiny než jsem dopojížděl k místu kde zácpa začínala.
A ten důvod? To byl že u Hanoveru políbil jeden náklaďák druhýmu prdel a ten měl naložený sklo který na dálnici rozsypalo. To bylo střepůDalší náklaďák samozřejně brzdil, otočil se a nějak si roztrhl celou stranu čim si vyložil kus nákladu. Jestli tam bylo ještě více tichdo dlouhých vozidel nevim. Nekoukal jsem se. Záchranáři to tam už uklízeli. Trochu dál se políbili 4 normální autíčka, ale kvůli nim jsem nemusel už stát. I tak auta si mohli odepsat. Zbytek cesty byl v pohodě už. Krátce před Hamburgem jsem musel ale ještě dolejt z kanystru pět litrů abych v pohodě dojel. Doma jsem už jen vyložil a tim to haslo pro mě.
Jinak sotva co jsem dojel domů začínalo pršet. No jinak to ani neznám. Takže mě i počasí přivítalo po Hambursky:-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře