Nervy

22. červenec 2009 | 23.50 |

Tak předevčíram 20.7.2009 jsem se vyboural. Máte smůlu. Nic se mi nestalo ale zdemoloval jsem si v levo zádu auto. Byl jsem s toho a nejen s toho s nervama úplně pryč a boural jsem jenom protože jsem byl nervní. Vůbec jsem neměl jezdid když na tom tak přemýšlim. Ale co mám teď psát?

Jak k tomu došlo je na dlouho.

Co se stalo? To asi jo.

Bylo to krátce před devátou hodinou. Jezdil jsem zase s pizzou. Ale v jiný filiálce. Zajel jsem do jedný jednosmětky a měl zajet do další. Na rohu jsem viděl to číslo kam musim a to že v tý silnici neni místo na stání tak jsem dal spátečku a pomalu couval na ten roh kde jsem chtěl na tu chvilku stát. Dával jsem baca na pravou stranu protože jsem nechtěl aby mi někdo ujel zadek protože se mi to v tom pondělí stalo už 10x že jsem musel dupnout na brzdu při couvání protože řidiči druhých aut jeli klidně dál i když jsem jim překážel. Tak jak tak couvám a dávám bacha a jak jsem tak už celej den nervní tak jsem zapoměl se do leva kouknout kde parkovalo auto. To jsem zjistil až když jsem do něj vjel. Ženská má ve svým starým audě jen vouli v přednim blatníku a já mám zničený auto.

Podle opravny je nárazních totálně zničenej a i zástěrka v levo. To jde ještě. Horčí je karosérije u blatníku. Mimo škrábancu a boulí je i prasklá a nedá se opravit. Musí jí až k oknu uříznout a nahradit z novym dílem. Jen obějdnávka bude trcat dva týdny protože takový věci nejsou na skladě a musí se extra objednat.

Obrázky dodám později.

P.S. Zítra 23.7.2009 za mnou přijdou novináři. Extra za mnou. Jestli chcete vědět proč tak pište :-D

P.P.S. A jestli chcete vědět proč jsem nervní tak taky pište a pište i jen tak ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

RE: Nervy coro®pise.cz 23. 07. 2009 - 00:07
RE: Nervy tynka 23. 07. 2009 - 20:55
RE: Nervy maruš 25. 07. 2009 - 00:19
RE: Nervy maruš 25. 07. 2009 - 00:24