24.-25.4.2008

25. duben 2008 | 11.05 |
Po nemocnici přišla sanitka. OK ta přijela:-D
Tentokrát jsme ve velkym skladu. Už tam nikdo nic nevyrábí, nikdo tam neni. Velká hala která je opuštěná. Ale dnes tam je pár mužů Na něco čekají. Otevřou se dveře u jedných vrat a vejdou další dva muži. Nepatří k tim co čekají. Dojdou k tý skupině a řeknou: "Máte to?" Jeden s tý skupiny jen mávne a jeho kolegové odejdou. Přijdou s jednou deskou ze železa a položí jí na určitý místo na zemi před ty dva co přišli. Ty dva zkouší tu desku zase zvednout a po čase se jim to i povede. Pak dají ti druzí pod tu desku 4 plastykový sloupky na který tu desku položí a ty dva zase zvednou. Zvedá se jako kdyby byla přilepená. Šéf té skupiny řekne že drží skrz jeden genetickej molekulární kód na zemi a že to funguje všude a na všem. Ty dva kejvnou a vzdělí jim že tu technologiji odkoupí příští den.
Šéf té skupinky je pošle do jednoho bytu naproti skladu. Jeho lidi se zeptají proč to dělá a kde budou uni teď spát. On jen odpoví. "Kvůli odtiskům prstů." "A kde budeme spát?" "U jedný kamarádky." Vyšli ven a přijela velká sanitka. "Tady budem spát." Holka co řídí sanitku jí zaparkuje mezi auta. Všichni si někde ustelou a holka zůstane v kabině pro řidiče. Skupinka ještě trochu slaví než jdou spát.
Příští ráno se rozhodne šéf že odjedou pro zboží. Nastoupí do předu k holce která ještě ospalá nastartuje a odjede. Přitom vytáhne na laně lůžko ze sanitky který je venku a přivázaný k sanitce. Na něm leží jeden. Po cestě jí napadne jestli jsou všichni vůbec v sanitce a zeptá se. "Ne, jednoho táhneme za sebou." Se ozve ze zádu. Ten jeden leží dál na lůžku a užívá si adrenalínu. Holka v tu dobu je už na větší silnici a jede taky už trochu rychleji. Má jet dál nebo zastavit? V tu ránu usliší jen - knak, platš, platš.
Toho na tom lůžku něco přejelo. Přesněji jeho hlavu. Lůžko vysí zdemolovaný ještě na provazu a na něm ten kluk. Tam co byla jeho hlava je plno krve a hlava je rozmáčklá, už neni poznat kdo to je. Holka to vydí a vykřikne v panice. Šéf řekne jen tim druhým ať ho odříznou a holce ať jede dál.
Ještě se otevřou dveře sanitky. Pohled na lůžko z kterýho teče krev na silnici a kouskama padá mozek a kousky hlavy dolů na ní.
Hroznej pohled kterej mě teď i vzbudí.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře