7-8.2.2010 Něco nového

8. únor 2010 | 16.20 |

Jak jste už občas šetli tak mám zajímavý sny. Nepíšu semka všechny ale dnes vás zase potěsím jednim aktuálnim. Je trochu jinej. Mě se titiž nic nestane:-D

OK tak začnu.

Je už vešer. Chladná, zimní noc. Na silnicích a chodníkách je náledí. (no aktuálně to tak taky je;-) ) Já se právě vracim odněkať k mímu červenýmu terénímu autu. Musim přes silnici tak přeběhnuco nejrychleji to jde. Otevřu si a nastartuju abych mohl odjet. Rosvítim a vidim že v pravo nesvítí světlo a myslim si jenom: "Ne už zase. Vždyť je nově vyměněná žárovka." Je i v autě docela zima ale jasný. Stálo tu taky chvíli. Tak dam blinkr a chci odjet. Ale nějak to špatně jede. Zase myslim jenom: "To snad ne že by zase vzádu v pravo píchlí kolo. To jsem měl teprve nedávno."

Tak odbočim po pát metrech na jeden dobře osvícenej vjezd a vystoupim. Koukám že se na ně všichni podivně koukaj a jeden chodec mi chce něco říct ale je moc daleko a má co dělat aby neslítnul na zamrzlém chodníku. Tak jdu dál kolem auta. Jak tak kráčim kolem tak mi je divně. Jako by bylo víc než jsem si doteď myslel.

Dorazim na pravou stranu auta a i ten starší pán dorazí ke mě trochu udýchaně. A jak tam mi on chce něco říct tak já jen čučím. Čučím na mou pravou stranu od auta. Teda na to co tam ještě vidim. Vzádu jsou dveře probouraný až do vnitřka a leží na zadní sedačce. Zadní kolo je prasklý a ohlí. Celá pravá strana je rozflákaná do ůčka. Ve předu je světlo rozmlácený.....totální horor pro mě tohle vša a koukám nato jako přejetej. Auťák zrovna opravenej je odepsanej a to celej. K tomu začne ve předu kouřit: "No bezva motor taky v prdeli ne." Na hlas se zeptám: "Co se tady stalo."

Pán vedle mě přišel konečně k decu a odpovídá: "To vám chci celou dobu říct. Jedna mladá dívka stratila kontrolu nad s vim autem na ledu a začala se točit. Zastavila až o vaše auto."

"No to vidim", odpovim.

"To jste neviděl že máte rozbitý auto?"

"Ne. Jaká je taky šance že se to stane."

Koukáme tak na to a přemýšlim co dál. "OK, tak nový auto zítra. A co ta holka?"

"Tu odvezli do nemocnice", odpoví pán, "a její auto taky už odtáhli."

Otočim se abych odešel a v tu ránu se probudim protože mi zvoní telefon:-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře