Dívku měl jako první zneužívat v letech 1997 - 2000 devětadvacetiletý muž. Trápení pro dívku tak začalo v jejich pouhých sedmi letech.Když se mladší z mužů dostatečně nabažil, dostala se nešťastnice do spárů dalšího povedeného příbuzného, čtyřicetiletého muže. Ten ji podle obžaloby zneužíval až do roku 2007. Podle znaleckého zkoumání dívka trpí těžkou posttraumatickou stresovou poruchou a s následky se bude zřejmě vypořádávat celý život. Podle informací bratr a otec zneužívané.

Podle policejních vyšetřovatelů začalo pro dívku peklo na zemi v jejich pouhých sedmi letech. Bratr ji měl zneužívat od roku 1997 až do roku 2000. Poté se prý dostala do spárů svého otce, který ji pak dál sexuálně trýznil až do roku 2007, kdy se na věc přišlo. To se po přestupu na novou školu dívka svěřila jednomu z kamarádů, který zalarmoval sociálku a ta uvědomila policii.


Podle dívčiny výpovědi se několikrát snažila svoje okolí upozornit na to, co se jí doma děje. Jenže se prý pomoci nedočkala ani u svého gynekologa, ani u školního výchovného poradce, který jí pouze doporučil návštěvu psychologa.

Pomohla až změna školy a jeden z dívčiných kamarádů, kterému se svěřila, celou věc ihned ohlásil na sociálce a ta následně informovala policii.