Muži jako p. Chrápavej

12. březen 2010 | 20.00 |
› 

Etika psala že napíše něco víc o p Chrápavým. Přesněji o mužích co jsou jako on. S prominutím ale je to psychopatický sklon a dělá ho to velice nebezpečnýho pro každýho v jeho okolí. Člověk si takový muže splete s egoistou, žárlicím člověkem, disputem apd. I když disput se k tomu přiblíži už. Více méně k tomu patří všechny tyto vlastnosti. Jako pan Chrápavý obelstil soudy a manipuloval média tak to dokáže každej muž o kterýho teď Etika tady píše. Nejraději prsty pryč od nich. Skončí to VŽDY zle.

Co dokážou mimo toho ženě a dítěti ublížit. Dokážou lhát, přetvařovat se, manipulovat, násilím u ženy prokázat svou vůli i násilí proti dětem k tomu patří a mnoho více věcí. Psychlogové a psychyatrové se těší. (Ví o tom dost.)

Lidi co je neznaj je zažijou jako zdvořilí, dobře vypadající a inteligentní. Až na to první to vše taky jsou. Potvrdí to jejich úspěch manipulivat doslova každýho.

Co vás ale očekává když dostanou co chtěj (ženu a od ní dítě). Jednoduše se vše zvrácí. Začnou kontrolovat každej krok a postup. Minuta spoždění nebo jakákoliv chyba znamená nedůvěru a násilí. Buď psychycky nebo tělesně. První dokážou perfektně s dokonalostí jako má být vše v jejich životě. Jejich chyby nejsou jejich ale chyby ženy a za to je trestána. Dovolí si žena utéct tak se postaraj o to aby dostali děti a na nich pokračovali. Před soudy dokázají že u ženy děti nemůžou zůstat. Že se on postará lépe. Kdo by to nevěřil když to krásně dokáže. Dokonce se postará když mu to vyhoví i o to aby si soudy mysleli že je matka labilní. Co soud nevidí je že on je ten labilní z obou. On je násilník a zabil by svojí ženu kdyby se mu to povedlo bez toho aby policie na to přišla. Ale když to nejde tak musí mít děti. Ona se najde jiná (hloupá). Ale co když se musí obávat přijít i o děti. Jsou dvě možnosti. Dítě je mentálně nebo tělesně postižené tak se na něm vyzuří co nejdýl. Druhá možnost je že děti jsou zdravý. Pak je tu problém. Tich se nepustí. Unese je když by o ně přišel. Je pak stíhanej a hrozí mu dopadnutí tak jen rychlost policije rozhodne o tom jestli matka dostane svý dítě živé. V pořádku určitě ne. Takovej muž koncem týrá psychycky i své vlastní děti a dokáže je i zabít. On toho nikdy litovat nebude. Bude to jen snášet na ženu. Že je ona vina za to co se stalo.

Jak prokázat toto? Nijak. Hned to nejde. Jen časem a důkladním jednáním. Český státní orgány s timhle určitě nemaj zkušenosti. To neznamená že se musej nechat podrážet. Mohou se poučit z jejich chyb ale etika dá tip. V USA je dokumentováno pár takových případů. Etika se vnímá že jich bude víc. Proto nechte si pomoct pravdou a pro média: "Selhat je větší skandál." Toho se už nikdy nezbavíte že jste se postavili na stranu potenciálního vraha.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Muži jako p. Chrápavej stenly 26. 03. 2010 - 13:48
RE(2x): Muži jako p. Chrápavej etika 26. 03. 2010 - 14:06
RE: Muži jako p. Chrápavej stenly 30. 03. 2010 - 15:15