Krása

13. červen 2010 | 13.15 |

Neni to krásné mýt kamarády a kamarádky na které je spolehnutí? No je. Takový mám taky. lol já je asi neměl nikdy, nebo měl? Nevim. Ale připadá mi to jako by mi jen kecali. Proč? No protože jak jste si všimly tak etika dlouho nic nezveřejnila. To není tim že by etiku někdo zahrabal, unesl nebo jinak umlčil. Má to totálně jednoduchej důvod. Spíše důvody.

Prvním je že se z nějakýho důvodu etika rozhodla vylepšit počítač. Problém je že koupit nový nepřijde ani k úvahu. Neva. Mám dost náhradních dílů. Tak jsem se dal do práce. Hele bezva. Hned poprvý si šáhnu doslova do hovna. V předělaným počitači nejde grafická karta jak to tak vypadá. OK tak vše zpět protože neni čas si hrát. Další problem. Windows teď nechce pořásně startovat. No startuje ale neni obraz. Jupí. Ale backup od systému běží. OK tak alespoň něco. Chybí pár věcí ale ty mohu přes roh aktivovat. Jak myšleno tak uděláno. Vše fungovaslo až do dalšího problému.

Druhýmu důvodu je totiž že mi vypadl celej net. Aleluja pučte mi sirky. Fakt blbej vtip. Co jsem zase provedl že si tohle vše zasloužim? No jo.

Ale neva. Pro etiku nepíšu sám. Jen to adminystruju. Takže napíšu smsku první kamarádce ať se přihlásí. A co se stane? Nic. OK napíšu další a to samý. Ta ani neodpový. Haló? Mizernej vtip života. Jako v zájmu všech: Co to má být?

No přes další rohy, nohy, ruce a co vše tak jde jsem se postaral o přístup kterej myzernější nemůže být:-D lol Pokoušim se hold o něco kde by to jiní už vzdali. Při mým štěstí se těšim na tu akci co etika plánuje pro vás.

Sakra kamarádi kde jste!?

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře