21.-22.4.2008

22. duben 2008 | 15.36 |
Pro ty co mají slabou konstituci nebo toho moc nesnesou bych radil následující článek nečíst. Je nechutnej a mnoho víc.
mbp
Jsme v nemocnici. Proč jí vidím? Jsou tam děti, sestřičky i doktoři. Je to velká nemocnice ze všim všudy i okolí je krásný. Hodně zelenýho kolem. Za dne jsou venku slišet ptáci jak zpívají, listí který jemný výtr hladí. Prostě krásný místo se na uzdavení. Sestřičky a doktoři se o děti dobře staraj.
Ale nastane noc, čas spaní. Světla zhasnou a oči dětí se zavřou. Všude je tma a nachodbě šero. Skoro nic neni vidět. Jen u sestřiček v kanceláři který děti hlídají se svítí. Jen jeden doktor je na ordinaci a bloudí skrz nemocnici.
Jenže tato budova má temnou minulost co se tají. Kdysi tu řemřelo několik dětí. Byli zabyti. Nikdy se nezjistilo kdo to byl ale strach se navrátil. Sestřičky dávají pozor, protože poslední noc zas někdo jednu dívku v noci zabil. Pořád se neví kdo to byl. Pátrá se po něm ale nejsou žádný stopy. Doktor prochází a vypadá to že hlídá. Zajde do jednoho pokoje. Neni vidět co tam dělá. Děti se vzbudili nebo je vzbudil on? Pokoj zase opustí a jde dál. Vejde do dalšího a něco dělá, pak i ten za sebou nechá. Tak pokračuje pokoj za pokoj. Příští den jako by nic nebylo se v nemocnici pracovalo. Přišel další večer a zas probíhá jako ten minulej. Opakuje se to i příští ale už né ten čtvrtý. Ten čtvrý má ten doktor něco sebou. V jednom pokoji se zdrží dýl u jedné dívky. Pak se od ní zase vzdálí. Jde dál až má všechny pokoje za sebou. Sem tam se zdrží dýl. Pak se vráti do jednoho pokoje a zajde k jednomu klukovi. Něco mu poví a kluk na to šokovaně reaguje. Řekne: "Ne pane doktore... ." Doktor jen: "Jestli nebudeš dělat to co od tebe chci, tak se to stane." Kluk mu odpoří. Doktor se otočí a chce jít. Kluk mu chce v tom zabránit ale doktor ho jen odstrčí. Vyjde s pokoje, projde kolem kanceláře kde nikdo není. Zajde do jednoho pokoje kde jsou holky. Jedna se vzbudí a druhá ne. Doktor má něco v ruce čeho se holka lekne. Zaječí a v tu ranu je ten kluk ve dveřích. "Nejte ji na pokoji!" Kluk křičí. Je to jeho kamarádka. Doktor se jen otočí a zasměje. Odhrne deku té druhé. Kamarádky té co se vzbudila. Je plná krve. Oči má do kořán otevřené. Žila když se doktor do ní pustil a zabil jí, už nežije.
V tu ránu mě něco vzbudí. Budík mi již zvoní. Zase jednou malej šok a horor. Sen co snad jen snem nadále zůstane.

Copyright 2008 All rights reserved.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 21.-22.4.2008 maruš 22. 04. 2008 - 23:32