2011.01.22

22. leden 2011 | 17.00 |

Tak tohle je jen tak narychlo. Jako včéra mi zavilaj jestli nemohu ráno pracovat (v sobotu). OK. Tak a měl jsem to. V 6:00 nastoupit v práci je hrozný když člověk den předtim až do 23:00 maká. Ale byla legrace s kolegou. Dělali jsme doct volovin ale práce se taky konala. Takže žádná flákačka.

Trochu teď skočim zpět na středu kde jsem pracoval s jinýma kolegama. My 3 v tu stčedu jsme ti co tam jsou s tich externích už od začátku a taky pro každou volovinu máme oči. Hlavně se i vzájemně škádlit. Každej to někdy schytá tak je to vyrovnaný. Ve středu jsem chtěl vystrašit kolegu. Se pokaždý lekne a vyskočí když za nim vykřiknu. Tak jsem se zezadu přiblížil a chtěl ho píchnout prstama do buku aby vyskočil ještě víc. Tak jsem to udělal a vykřikl jeho jméno. Jak jsem očekával leknul se. Co jsem neožekával bylo to že mi vrazil loknem do žaludku. Kolegyně se tomu začala smát. Mě do smíchu sice nebylo ale usmíval jsem se taky. Kolega samozřejně se musel taky smát.

Dneska jsme se měli taky do smíchu. Komunikace byla docela bezeslov, rokama a znakama:-D To máme tam děsnej rámus. přes sto decibilů to bude. Blbly jsme tam, hráli jsme si a dělali jako že spolu bojujem...takový hmaty, nebo jako že vzájemně hážem do mašiny k spracování na katalog. Na konec jsme si postavili malou pyramidu z prken. Takový co se stavý normálně z karet.

Se správnýma lidma je docela prča při práci. A tak to musí taky být když si tam člověk tolik nevidělá. Jako otrávený být v práci je děs. Podle mě je důležitý mít v práci ale i vě škole dostatek legrace. Pak to člověka baví víc.

Je to trochu jinak napsaný než byl plán ale to snad neva:-D

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: 2011.01.22 vlčice 11. 09. 2009 - 20:54