Muslimové

19. únor 2011 | 16.00 |

Nejsem rasista nebo něco podobnýho ale když to tak vidim tak se mi to hnusí a je mi s toho tak blbě že bych měl normálně zvracet. Z čeho? Spíš z koho. Z muslimů. Né ze všech ale je jich dost. O čem mluvim? No o tomhle:

Zase jsem zkrz práci putoval po barákách. Před jednim stáli dvě nový černý limuzíny od Mercedesu. Hezky drahý. Ale barák na rozpadnutí. Otevřela mi holka s hadrama na sobě (styl "na zahození"). Řekl jsem jestli jsou rodiče doma. Tak přišla matka. Taky nic moc. Barák jak jsem říkal taky na rozpadnutí. A určitě berou podporu ještě a dělaj někde něco na černo. Fakt toho chlápka nejen skopat ale vzít mu i ty auta (mě by se jedno hodilo).

Muslimové se mi v tomto vůbec nelíbí. Svojí víru si vykládaj tak jak se jim to líbí a jak jim to pasuje a tak to dělaj se všim. Holkám se ukážou jako chápavý a jakmile si je vezmou tak je člověk nepozná. Zavřou doma, jsou horší než ten nejhorší cikán kterýho si můžete představit. Lžou co slovo padne, podvádí a šidí víc než jakkterej polityk. Ale jakmile to ale uděláte s nima tak ti vyhrožujou že tě zabijou.

Dále jako nemáme jejich víru tak nás netolerujou ale mi je máme tolerovat. Nadávaj nám v jeji řeči a mluví o diskriminaci když je na to upozorníte že maj mluvit tou řečí kde žijou. Co dělaj oni tim že mluví tak abyste jim nerozuměli. To je diskriminace naopak. Hej když se jim tak hnusíme tak ať zmizí zpět od kať přišli. O takový nikdo nestojí.

Jedno ještě. Holky jedno jak se vám ukážou. Kopněte je do prdele jakmile budou chtít něco od vás. Tich co jsou doopravdy v pořádku je tak málo že se to ani nevyplatí. Je to jak loto.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře