Sebeubližování

26. duben 2008 | 21.05 |
Aua. No krásná sobota 26. dubna. Teplo a i tak pohoda i když bylo pod mrakem. Dělali jsme nový vrata na zahrádku, protože nám ty předchozí ukradli. Kůli jsme zarazili už v týdnu a brata připravyli. Dnes se museli ještě seříznout tak jak je budem chtít.
Laťky jsem ořezával elekzrickou pilkou. Šlo to do rukou tich 21 laťek. Nejdřív jsem je jen hrubě seříznul. To šlo docela dobře a rychle. Pak to šlo více do detailu. Tyhle výřezy trvali dýl a byli samozřejně o něco těší. Když i to bylo hotový tak jsem chtěl už jenom uříznout pár kousků na pozdější připevnění. Obrousit a upravit ty výřeze jsem už nechtěl tak na rychlo dělat;-)
No jak jsem tak s tou pilkou dodělával tu maličkost už jenom tak mi k mýmu věčnýmu štěstí ujela a jasně že přímo do prostředníčku na levý ruce. I když jsem jí hned vypnul tal se pilka prořízla k nechtu kde se zasekla. Ale nebojde. Prst ještě mám:-D Jen mám natrženej nehet a trochu okrvácenej prst, ale to je v pohodě. Jakmile budou vrata hotový tak vám sem dám obrázek;-)
Jinak je to k pudivodu že jsem si zatim neudělal víc....ehm že se mi nestalo víc:-D Ale ještě nejsou ty vrátka hotoví tak uvidíme;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

Komentáře