Sestra

1. duben 2011 | 16.00 |

Tohle je už pár let zpět ale teprve nedávo došli etice informace z první ruky, věci co ani policie dodnes neví. Legálně dokázat to nejde tak neodsuzujte to že se to zveřejní bez jakýkolivo vlivu na věc.

Doufám že nejdete dnes na párty s takovýma.

Mladá dívka, jako plno z vás co si chce o víkendu užívat jde na party, do diskotéky. Baví se a sbalí ji taky pár týpků co jsou velice milý. Na první pohled. Slaví a někdy jdou pryč, prej jinam slavit. Kdo by nešel když je pozvanej a to ještě od takových krasavců. Jasně že jdou všichni. Cesta ale neměří do jiný lokality ale do lesa. Holku snadně přemohou. Je jich dost, jedou dvě auta, plný. V lese dívku vytáhnou z vozu, přivážou ke stromu aby se nemohla bránit, strhaj jí věci a daj pitel přes hlavu.

Mezitim co jí jeden za druhým znásilní, zavolaj oni ještě pár svých kamarádů. Po té co se všichni na ní uspokojili jedou zpět na párty kde trefí ještě pár svých kamarádů. Řeknou jim co udělali, pišně. Dodaj jestli chtějí tak tam ještě je. Odjedou na to místo a vidí tu holku ještě přivázanou na stromu a s pytlem na hlavě. Tak se i oni na ní proviní. Když ten poslední je hotovej tak ze zvědavosti chce vědět jakou holku právě znásilnil a sundá jí z hlavy ten pytel.

Hned jí pozná, zná jí. Je to jeho vlastní sestra na kterou má vlastně dávat pozor. Vezme nůž co má sebou a podřízne jí krk. Holka ještě chvíli trpí než vykrvácí. On se později sám zabije. Policie nikdy nechytila žádnýho s tich chlapů i když zajistili mnoha stop.

Dodnes neni případ vyřešen. Dva z tich chlapů byli zastřelení v jejich autě když chtěli vydírat peníze. O ostatních etika zatim nic neví.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře