Do Háje

8. červen 2012 | 18.20 |

... s tim kašlem. To je jako kdybych měl tuberkolozu:-D Musí to přejít do narozenin jedný kamarádky. Bylo by mi to blbý;-) Neznáme se dlouho ale vím toho tolik jako kdybych jí znal už sakra dlouho. A dokonce bude mít překvápko:-)

Že za tim jsem já nebude vědět a taky nemusí, proč taky. Jen jsem dokopal společnýho kamaráda k tomu se s ní dát dohromady, oficiálně se jí zeptat. Vim že řekne, jo chci. :-) Trochu námahy to dalo (mě se taky líbí) protože on na takový věci neni ale ona prozměnu jo (my pasujem jen v kamarádstvý spolu:-P). Je hezký že tentokrát nikdo nepochopil něco ěpatně. Byl jsem taky extra opatrný. Kdo mě zná tak ví že to standartně nejsem:-D Rád přeženu i když s tim někoho nechtěně zranim. Vyjímečně to tak nebylo.

Pro mě nikdo nebude. Né že bych nechtěl ale jsem typ o kterýho se na dlouho nestojí. Přijde k tomu plno věcí a lidi chtěj řešit i věci který nemusí, chtěj do věcí u kterých ví že to neni nic pro ně. A pak čau, jdou a já jsem to zavinil. Aha, pak se divý že nikoho už neberu sebou. Výsledek znám. Tak si hraju na nudnýho a občas (vždy když je čas) zmizim.

Tak to udělám teď u všech. Ať maj zase něco co mi mohou předhazovat;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář