Né tam kde chci

21. červen 2013 | 13.30 |

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Ano, nejsem tam kde bych chtěl být. A že vim kde chci být je zázrak, páč už dlouho nevim co vlastně chci a kde bych chtěl být.

Jsem v práci která mě ani moc nebaví. No ona mě nebavý žádná práce kde si jiní vydělávaj než já a to skrz mou pracovní sílu.

Jsem tak nějak sám i když mám něco jako přítelkyni. Přítelkyně co se nemůže rozhodnout a proto riskuje to strarit co si už dlouho přála.

Mám to co plno lidí nemá a přitom mám míň než jiní. I když to tak nevypadá.

Vlastně nevim už ani dál. Já vim co chci ale jak toho dosáhnout? Z mý pozice nevidim žádnou perfektní a ani dobrou možnost. Vypadá to tak že zase někdo silně prohraje a jak tuhle hru znám tak já budu ten co prohraje to co chce a vyhraje to co nepotřebuje. Každej pak říká dívej čeho jsi dosáhnul a přitom nevidí co jsem stratil. Jak slepý jsou ti dotyčný. Asi tak slepý jako já když jde o lásku.

Možná se i mílim jako ve svý kamarádce. Jenže kolik šancí mám lidem a i jí ještě dávat když já musim už jen pro jednu bojovat celou svou silou, ne celou, s více. Musim jít přes svoje hranice a hranice všech kolem. Jednoho dne tohle prohraju a co pak? Mě to může být vlastně jedno. Mě málokdo vidí a když mě nevidí ani ten člověk koho miluju tak jsem jen duch na této zemi. Existence co někdy zmizí. Alespoň s hrdostí a ctou.

DE_vlajka.JPG

Ja, ich bin nicht da wo ich sein will. Und dass ich weiss wo ich sein will ist ein Wunder, da ich schon lange nicht weiss was ich eigentlich will und wo ich sein will.

Bin in Arbeit, die mir nicht besonders spaß macht. Na mir macht keine Arbeit spaß wo andere, durch meine Arbeitskraft verdienen und ich nicht.

Ich bin irgendwie allein obwohl ich sowas wie eine feste Freundin habe. Feste Freundin, die sich nicht entscheiden kann und deshalb riskiert das zu verlieren was sie sich schon lange wünschte.

Ich habe das was viele Leute nicht haben und dabei habe ich weniger als andere. Auch wenn es nicht so aussieht.

Im grunde weiss ich nicht mehr weiter. Ich weiss was ich will, aber wie soll ich es erreichen? Aus meiner Position sehe ich keine perfekte und auch nicht gute Möglichkeit. Es sieht wieder ganz stark dannach aus, dass jemand heftig verliert und im diesen Spiel, wie ich es kenne, werde ich es sein der das verliert was er will und gewinnt das was er nicht braucht. Jeder sagt dann, seh was du alles erreicht hast und dabei sieht niemand was ich verloren habe. Wie blind sind diejenigen. Wohl so blind wie ich wenn es um die Liebe geht.

Wielleicht irre ich micht auch wie mit meiner Freundin. Nur wieviele chancen soll ich den Leuten geben, wenn ich nur für eine Chance mir meiner ganzen Kraft kämpfen muss, nicht ganzer, mit mehr. Ich muss über meine Grenzen gehen, und die aller rund herum. Eines Tages verliere ich dieses und was dann? Mir kann es eigentlich egal sein. Mich sehen die wenigsten und wenn mich nicht einmal die jenige sieht die ich liebe, dann bin ich nur ein Geist auf dieser Welt. Existenz, die irgendwann verschwindet. Zumindest mit Stollz und Ehre.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář