Přítelkyně

3. červenec 2013 | 15.00 |
› 

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Tak jsme to tu měli zase. Už zase trable kvůli kamarádce. Už zase mi něco tajila, tajila že má problémy. Nebudu to nějak rozebírat. Snad vám stačí ta představa že si půjčit peníze u lidí který vám ublíží když nezaplatíte neni moc dobrej nápad když tu půjčku nemáne z čeho zaplatit. To jsem nevěděl. Ale dozvěděl jsem se to. Trochu pozdě. Protože jsem už s nima dohodl že tu sumu převezmu (nebilo to tolik). Normálně by nebyl problém. Jenže tito lidi se nedrží smlouv když se jim nechce. U nich funguje jen ten plán jim předejít. Ale hlavně nikdy s nima kšeftovat. Já s timahle lidma co jsou určitýho národu už léta jsem v ... no na jednom místě zároveň by dopadlo špatně. Prostě je nesnesu. Vim co jsou zač, co dělaj, a jak se chovaj. Mít více možností tak jsem to už včéra ukončil.

Ale asi ukončim to s mou kamarádkou. Láska, neláska. Udělal jsem pro ní mnohem víc než by každý jiný na světě udělal a ona pořád dál ne se rozhodnout. Prej potřebuje ječtě čas (to říká už měsíce). Chce léta? Prej ne. Nedá ani sebemenčí signál, nic. Polibek? Neni. Obejmutí? Neni. Pozváví k ní? Neni. Procházka? Neni Fotka od ní? Neni. Prostě nic neni. Proč by měla být pak láska. Jo jedna věc je. Kecy. Slova jsou ale jen slova a ne činy. A já slovům nevěčim tolik. Pro mě jsou jen činy důkaz. A jen já jsem dělal vše do dnes.

DE_vlajka.JPG

Also wir hatten es wieder da. Schon wieder trable, Ärger, wegen meiner Freundin. Schon wieder hatt sie mir etwas verheimlicht, verheimlicht dass sie Probleme hatt. Ich werde es nicht irgendwie auseinander nehmen. Vielleicht reicht die Vorstellung, sich Geld bei Leuten zu leihen, die euch weh tun, wenn ihr nicht bezahlt, ist keine gutte Idee, wenn ihr das Darlehen aus nichts bezahlen könnt. Das wusste ich nicht. Aber ich habe es erfahren. Etwas zu spät. Weil ich mit den schon vereinbart, dass ich die Summe übernehme (es war nicht so viel). Normalerweise wäre es kein Problem. Nur diese Leute halten sich nicht an vereinbarungen wenn sie nicht wollen. Bei den funktioniert nur der Plan ihnen zuvorzukommen. Aber vor allem mit ihnen niemals zu handeln. Ich bin mit diesen Leuten, die eine bestimmte Herkunft haben ... na auf einen Platz gleichzeitig würde es schlecht enden. Einfach ich kann sie nicht leiden. Ich weiß, was sie sind, was sie machen, wie sie sich benehmen. Hätte ich mehr Möglichkeiten, dann hätte ich es schon gestern beendet.

Aber vielleicht beende ich es mit meiner Freundin. Liebe hin oder her. Ich habe für sie viel mehr getan, als jeder anderer auf dieser Welt getan hätte und sie immer weiter sich nicht entscheiden wollen. Angeblich braucht sie noch Zeit (das sagt sie schon Monate). Will sie Jahre? Angeblich nein. Sie gibt nicht einmal das kleinste Zeichen, nichts. Kuss? Ist nicht. Umarmung? Ist nicht. Einladung zu ihr? Ist nicht. Spaziergang? Ist nicht. Foto von ihr? Ist nicht. Schlicht, nichts ist. Vieso solte dann Liebe sein. Ja eine Sache ist. Quatscherei. Worte sind aber nur Worte und nicht taten. Und ich glaube Worten nicht so viel. Für mich sind nur taten ein Beweiß. Und nur ich tat bis heute alles.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře