Boj2

5. červenec 2013 | 16.30 |

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Tak dál, vlastně zpátky. Jde o můj boj o mojí přítelkyni co nemohu přestat milovat. Už mi tolik ublížila že by jí normálně každý jiný opustil. No jo, mi nejsme ani dohromady jak to tak vidim. Ani neoficiálně. Prej až skončí její problémy. Takže podle mě to neskončí nikdy když si nenechá radikálně pomoct a radikálně nezmění její myšlení. Musí s tim vycházet co má a to neni moc, vim to. Ale žije nad svoje poměry a dělá ještě hlouposti. Neříkám že jsem lepší. Mám sám dost problémů. Víc než ví ona sama. Přesto se starám o ní a jdu u mě na plný riziko. Ani neví že bych si přál vlastní děti. Její dceru bych bez problému bral i za mou. Strašně mi připomíná mě v jejím věku.

Co mě trápí je to že se chce vzdát. Nechce tak bojovat dál jak to znám u mě. Chce podle svýho. To znamená že chce změnit stranu. Jít pod ruku těm, proti kterým jsem už léta. Vlastně od tý doby co proti nim padlo pár kamarádek. Pár s tich kde jsem nestihnul pomoct a přísahal že vždy budu dělat vše aby se to už nestalo. Do dnes to klapalo, tak nějak, náhodně.

Tentokrát mě to tak překvapilo že jsem se nemohl ani připravit a to s takovou sílou že se bojim jí stratit jen kvůli timhle lidem. Taky důvod proč asi chce čekat.

Jako kdybych se už neinformoval. Kdyby řekla o pomoc tak je tak rychle někde jinde. Ten společnej projekt s koňma se dá zapomenout. Bohužel jí to ty lidi nikdy nenechaj a nakonec by vše zase stratila. Bohužel v její situaci se dá jen jedno udělat. Něco obětovat. Ale ne sebe a taky né své milý. Ona může začít znovu. Já třebas už ne. Já mohu už jen neustoupitelně bojovat a chránit. A to se týče i jí, kdyby se pro mě rozhodla.

Jo a že mužským nevěří chápu. Mě se to samý, co se jí stalo, taky stalo. Osmý patro je vysoký a lítat teda umim jen dolů. Nic se nestalo, tak pohoda. I když mě to pěkně vzalo.

Já vim že je to trochu zmateně napsaný. Proto. Jestli máte otázky k něčemu tak se zeptejne;-)


vzpomina.cz/img/605.jpg" alt="DE_vlajka.JPG">

Also weiter, eigentlich zurück. Es geht um mein Kampf um meine Freundin, die ich nicht aufhören kann zu lieben. Schon so vielemal hatt sie micht verletzt, so dass sie normalerweise jeder Anderer verlassen würde. Na ja, wir sind nichteinmal zusammen wie ich es so sehe. Nicht einmal unofiziell. Angeblich wenn ihre Probleme beendet sind. Also nach mir endet es niemals, wenn sie sich nicht radikal helfen lässt und radikal ihr Denken ändert. Sie muss damit auskommen was sie hatt und das ist nicht viel, ich weiß es. Aber sie lebt über ihre Verhältnisse und macht noch dazu Dummheiten. Ich sag nicht das ich besser bin. Ich habe selber genug Probleme. Mehr als sie selbs weiß. Dennoch kümmere ich mich um sie und gehe bei mir auf volles Risiko. Sie weiß nicht einmal das ich mir eigene Kinder wünschen würde. Ihre Tochter würde ich problemloß für meine nehmen. Sie erinert mich schreklich an mich in ihrem alter.

Das was micht quält, ist das sie aufgeben will. Sie will nicht so kämpfen wie ich es bei mir kenne. Will nach ihr selbst. Das bedeutet, das sie die Seiten wechseln will. Unter die Hand der anderen gehen, gegen die ich schon Jahre bin. Eigentlich seit der Zeit, wo gegen sie paar Freundinen fielen. Paar von den wo ich es nicht rechzeitig schafte zu helfen und geschworen habe dass ich immer alles dafür tun würde das dieses nicht mehr geschieht. Bis heute klapte es, irgendwie, zufällig.

Diesesmal hatt mich das so überrascht, das ich mich nicht einmal vorbereiten konnte. Und das mit solcher Kraft, dass ich Angst habe sie zu verlieren, nur wegen diesen Leuten. Auch ein Grund, wieso sie wohl warten will.

Wie wenn ich mich nicht schon informiert habe. Wenn sie um Hife sagen würde, dann ist sie schnell irgendwo anders. Das gemeinsamme Projekt mit Pferden kann man vergessen. Leider werden es ihr die Leute nie lassen und am ende würde sie alles wieder verlieren. Leider kann man in ihrer Situation nur eins machen. Etwas opfern. Aber nicht sich selbst und seine liebsten. Sie kann neu anfangen. Ich zum Beispiel nicht. Ich kann nur noch unnachgiebig kämpfen und beschützen. Und das schließt auch sie mit ein, wenn sie sich für mich entscheiden würde.

Ja und das sie mänern nicht vertraut, verstehe ich. Mir ist das selbe, was ihr pasiert ist, auch pasiert. Achter Stock ist hoch und fliegen kann ich nur nach unten. Es ist nichts pasiert, also locker. Ich wenn es mich ganz schön mitgenommen hatt.

Ich weiß dass es etwas verwirt geschrieben ist. Deshalb. Wenn ihr Fragen zu irgendwas habt, dann fragt;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář