Emo Fake

8. červenec 2013 | 17.30 |
› 

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Milujete taky ty lidi co něco předstíraj co nejsou.

Takovým lidem říkám clonil (Ger.: Blender).

Najdete je všude a některý jdou velice do extrému. Já z nicht nemám ani jednoho rád. Ne. Pár jo. Ty co jsou i skrz to v pořádku.

Ty nejhorší jsou ale ti co předstíraj třebas že jsou EMO. Takový lidi skazí ten styl života a jiní lidi si pak myslí že jsou všichni takový pobudové.

Tady teď rozeberu jednoho z nicht. Trošku;-)

Mladej kluk, oblečenej ve stylu EMO. Černá, černá, černá. Našel si holku co na to jede. "Jé emák, hezký." Hold rebeluje jako každý z nás. On toho využije. Tady má ta holka rodinu která vlastní řetěz pizzérijí. Takže se zadara nají, napije a holku jen oblbuje nějakýma pohádkama. Jen od vidění bych mu to EMO odebral. Ale jednou šel kolem mě a řek něco co by pravý emák nikdy neřekl. Sice nevim už co to bylo ale v ten moment jsem věděl že je to jen fake EMO. Ta holka teď jede s rodinou na dovolenou a poslední den se ještě v pizzériji doslova nažral za dara s tim že teď týden nebude moc. He? Tak toho bych hnal. Se sekerou v ruce:-P

Je mi jen tý holky líto. Strkat peníze, čas a city do takovýho člověka je tak hloupý. Ale ani já bych to nepoznal. Proto je důležitý poslouchat i jiný lidi i když ty mohou taky lhát. Pravda se najde vždy někdy mezi. Snad to u nikoho z nás, co jsme poctivý, nebude trvat až tak moc dlouho.


DE_vlajka.JPG

Liebt ihr auch die Leute, die etwas vorgeben zu sein, was sie nicht sind.

Solche Leute nenne ich Blender.

Ihr findet sie überall und einige gehen sehr ins extreme. Ich habe von den keinen einzigen gern. Nein. Paar ja. Die, die auch durch dieses in Ordnung sind.

Die schlimmsten sind aber die, die vorgeben zum Beispiel das sie EMO sind. Solche verderben den Lebensstil und andere Menschen denken dann, dass alle solche Penner sind.

Hier nehme ich jetzt einen von den ausseinander. Etwas;-)

Junger typ, im EMO stil angezogen. Schwarz, schwarz, schwarz. Er fand ein Mädchen, welches auf sowas steht. "Jee emo, schön." Sie rebeliert eben, wie jeder von uns. Er nutzt dieses aus. Hier hatt das Mädchen eine Familie, die eine Kette pizzaläden hatt. Also isst er um sonst, trinkt was und das Mädchen verkauft er für dumm mit irgendwelchen Märchen. Nur von sehen her, würde ich ihm das EMO abnehmen. Aber einmal ging er an mir vorbei und sagte etwas, was ein echter emo niemals sagen würde. Ich weiß zwar nicht mehr was es war, aber in den Moment wusste ich dass er nur ein fake emo ist. Das Mädchen fährt jetzt mit ihrer Familie in den Urlaub und am letzten Tag hatt er sich in der pizzeria wortwörtlich kostenfrei vollgefressen mit dem dass er jetzt eine Woche nicht mehr kann. He? Also diesen würde ich verjagen. Mit einer Axt in der Hand:-P

Nur tut mir das Mädchen leid. Geld, Zeit und Gefühle in solchen Menschen reinzustecken ist doof. Aber nicht einam ich würde es erkennen. Deshalb ist es wichtig, anderen zuzuhören. Auch wenn diese auch Lügen können. Die Warheit findet sich irgendwo da zwischen. Hoffentlich wird es bei niemanden, die wie wir ehrlich sind, so lange dauern.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře