Žádná pohádka

14. červenec 2013 | 14.00 |

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Žádná letní pohádka. Už s toho nebude letní pohádka pro mě. Možná pro ní jo, ale pro mě je to absolutní životní katastrofa. OK ještě neni ale může se s toho vyvinout.. Vzhledem k tomu jak to běží si nejsem jistej jestli vůbec něco vnímá co se týče reality. Co se týče citů už vůbec ne. Začal jsem hru. Rovnou několik. Pro ní a pro mě. Z mý strany to dopadává čim dál častěji v katastrofě. Jen tak z legrace jsem se kouknul na typa člověka kolem kterýho se motá a kde udělá fakticky vše. Srovnal jsem to s jejím chováním oproti mě. Docházim jen k jednomu uzávěru. Jestli něco je tak její rozhodnutí pro mě přijde až když bude pozdě. Až když bude možná i můj život silně ohrožen.

Každopádně pro mě tohle léto nebude zase žádnou pohádkou. Krásný dny projdou kolem mě aniž bych si jich užil (s ní).

Včéra mi zase napsala co dělám. Na to jsem jí odpověděl že pro ní pracuju. Na to se prej neptala. Pak to šlo chvíli sem tam. Vyšlo s toho pro mě že stejně nic nebude. Jen si podle mě ověřovala jestli tu jsem ještě pro ní. Protože blbá není tak jí to naštvalo když jsem neukázal ani trochu zájmu, ani pohnutí mích citů. Tak se naštvala a napsala jak drzej jsem a jak jí nerespektuju. Že mi chtěla jít naproti. Jasně to jí odeberu. To ještě nikdy neudělala. Ona chtěla do teďka čas. Teď potřebuju já čas. No čas nepotřebuju kvůli ní ale abych to co už kvůli ní běží, abych to vše přežil. Ano je to vážný a ona zase myslí jen na sebe. Na nás jak psala, o tom pochybuju. To by mi musela dokázat a o tom pochybuju. Na to nemá a to už dokázala.

Zítra jdu do dalšího kola. Na ostro. Žádní hraní. Jestli zase lhala tak to bouchne. Jestli to pro mě špatně dopadne tak je tohle můj poslední článek. Ale kdyžtak odejdu tak aby si mě minimálně všimlo celý město. Pac a pusu kam chcete:-*

Čest tomu, komu čest náleží. Forever in love-hate.


vzpomina.cz/img/605.jpg" alt="DE_vlajka.JPG">

Kein Sommer Märchen. Es wird daraus für mich kein Sommer Märchen mehr. Vielleicht für sie ja, aber für mich ist das absolote lebens Katastrophe. OK es ist noch nicht, aber kann daraus entstehen. In angesichts dessen wie es läuft, bin ich mir nicht sicher ob sie überhaupt irgendwas wahrnimmt was die Realität angeht. Was Gefähle angeht schon gar nicht. Ich fing ein Spiel an. Gleich mehrere. Für sie und für mich. Aus meiner Seite endet es immer häufiger in einer Katastrophe. Nur so aus spaß sah ich mir den Type Mensch an um den sie sich herumtreibt und wo sie faktisch alles tun würde. Ich verglich dieses mit ihrem Verhalten gegenüber von mir. Ich komme nur zu einem Schluss. Wenn irgendwass sein sollte kommt ihre Entscheidung für mich erst wenn es zuspät ist. Ers wenn auch mein Leben stark gefährdet ist.

Auf jeden Fall wird für mich dieser Sommer wieder kein Märchen. Schöne Tage gehen an mir vorbei, ohne dass ich diese genießen könnte (mit ihr).

Gestern schrieb sie mir wieder was ich mache.Darauf habe ich ihr geantwortet, dass ich für sie aebeite. Dann ging es kurz hin und her. Es kam für mich herraus, dass sowieso nichts daraus wird. Nach mir hatt sie sich nur vergewissert ob ich noch für sie da bin. Weil sie nicht dumm ist wurde sie sauer als ich nichteinmal kleinwenig Interesse zeigte, und auch keine Regung von Gefühlen. Also wurde sie Sauer und schrieb wie frech ich sei und wie ich sie nicht respektiere. Dass sie mir entgegenkommen wollte. Ja klar, das nehme ich ihr ab. Noch ní hatt sie es getan. Sie wollte bis jetzt Zeit. Jetzt brauche ich Zeit. Na Zeit brauche ich nicht wegen ihr aber wegen dem was wegen ihr so läuft, dammit ich das alles überlebe. Ja es ist ernst, sie denkt wieder nur an sich. An uns, wie sie schrieb, daran zweifle ich. Das müsste sie mir beweisen und daran zweifle ich. Auf das kann sie nicht und das bewies sie bereits.

Ehre dem, dem Ehre gebührt. Forever in love-hate.

Morgen gehe ich in die nächste Runde. Scharf. Kein Spiel. Wenn sie wieder gelogen hatt, kracht es. Wenn es für mich schlecht endet dann ist dieses mein letzter Artikel. Aber wenn schon ich gehen sollte, dann so, dass mich zumindest die ganze Stadt bemerkt. Patze und Kuss wohin ihr wollt:-*

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář