7.2013

29. červenec 2013 | 19.00 |

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Ani tomu nedám pořádnej nadpis:-D

Znáte to? Když vám známí lidi, kamarádi, nejlépe rodina, básní jak dobrý je ten a ona z rodiny a ten a ona dobrýho dělaj a jak skvělí jsou. A o vás ani slovo. V tu chvíli si připadáte jako kdyby jste jim (své rodině) nedostačili. Nedotáhli to dost daleko. Jako vy jste to dotáhli dál než všichni, ale jste přitom ti nejhorší. Pak se všichni diví že nejste normální. Jasně že ne. 

Hold jsem ta černa ovce. Ale ta alespoň bojuje pro svou rodinu a vlastní proto nikdy mít nebude. Proč? To je taky jedna s tich věcí co jsem pro mou rodinu obětoval, protože jsem tak špatnej.

DE_vlajka.JPG

Gebe diesen nicht mal ordentliche Überschrift.

Kennt ihr das? Wenn euch bekannte Leute, Freunde, am besten Familie, dichten wie gut dieser und jene aus der Familie ist und was dieser und jene gutes tun und wie hervorragend diese sind. Und über euch nichtmal ein Wort. In diesem augenblick fühlt ihr euch als würdet ihr ihnen (eurer Familie) nicht reichen. Habt nicht genug erreicht. Als wenn ihr es nicht weiter gebracht habt als alle anderen, aber dabei seit ihr die schlimmsten. Dann wundern sich alle, dass ihr nicht normal seit. Na klar doch. 

Bin eben das schwarze Schaf. Aber das kämpft zumindest für seine Familie und eigene werde ich deshalb nie haben. Wieso? Das ist auch eine der Sachen, die ich für meine Familie geopfert habe, weil ich so schlecht bin.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář