Návrat ze školení

13. duben 2008 | 17.55 |
Tak a jdeme na návrat ze školení. Po té co jsme skončili tak bylo ještě dost času. Ale co dělat? Byl jsem zpět očekáván až v pátek večer. No neva. Po té co jsem se hold rozloučil a naložil auto tak jsem se vydal do města protože jsem musel tankovat a co jsem se předtim stratil a byl zase správně naveden tak jsem zahlídl u nákupního střediska benzínku a buď jsem předtim měl halucinace a nebo byla levná. Tak jsem tam zajel a nejdřív zaparkoval protože mě napadlo co bych mohl udělat.
Já se chtěl stejně příští den sejít z jednou velice dobrou kamarádkou, tak jsem jí poslal sms jestli se nesejdem ještě dnes. To bylo tak ve třištvtě na pět. Pak jsem zajel na tu benzínku kderá byla fakt levná. Natural 95 za 28,40 je fakt dobrý:-) Než jsem začal tankovat tak jsem vyndal s auta ještě 20ti litrovej, plechovej kanystr a začal do něj tankovat. Když jsem tankoval do auta tak jsem ten kanystr uklidil do auta a vyndal další. Tentokrát už jen 5ti litrovej a i ten naplnil. Ty 5ti litrový mám tři a prásknu do nich 5,5 litrů. Dohromady s tim co jsem dolil do auta jsem natankoval 81 litrů za 2300. Pak jsem zaplati a popojel jen trochu protože mi přišla sms.
Napsala mi že nemůže a že by to ani v pátek nevyšlo, protože je její mamka nemocná a vše musí dělat sama. Já jí na to zavolal a řek že by mi i stačilo na pár minut se s ní vydět. I pak odřekla a já ukončil docela rychle telefonát jen s jednoduchyn "čau" a položil ještě než stačila odpovědět protože jsem nechtěl aby slišela že jsem se slzamy v očích fňukal.
djel jsem ale i docela naštvanej a zase nevěděl co dělat. Docela nebezpečná kombinace. Najel jsem teda na dálnici směrem Praha. A teď to co by se normálně nestalo ale v mém stavu to bylo vlastně i jasný. Jakmyle jsem zahlídl sjezd na Humpolec tak jsem si to na něj mířil. No bylo to nefér že to město začíná hned u dálnice tak jsem tam zajel docela rychle:-D No tak jsem jel a vzal to jen tak na hlevní silnice a co vidim? Holky a to pěkný holky. No stane se přeci. Jel jsem dál až jsem měl možnost parkovat. Zastavil se, rozhlýdnul a přemíšlel co teď. Napsal jsem tý kamarádce kde jsem a to co tu tak běhá. Stál jsem přímo před poštou. Pak jsem si rozbalil něco k jídlu protože jsem měl hlad (zase). No čekal jsem jestli se ozve ale věděl jsem že bude naštvaná a možná kamarádstvý i ukončí. Ale bylo mi to už jedno, fuk. Už přes rok jsem skoušel se s ní sejít jako kamarád.

Když jsem tak jedl tak jsem si všimnul že kolem chodí samí holky ale skoro žádný kluci. Připadalo mi to legrační tak jsem po té co jsem se najedl vylezl z auta a začal se procházet. Po chvilce jsem měl nápad že bych mohl natočit malej filmík a poslat jí to. Tak jsem vyndal z kapsy takovou malou kaneru a začal mokí procházku natáčet. Vypadalo to jako kdybych trpěl samomluvou. No došel jsem na nádraží a tak jsem si myslel že bych se mohl vrátit a odjed. Stejně o mě neměl nikdo zájem. Touto mišlenkou jsem se zase naštval a padl do menčí deprese. No trochu jsem ještě točil a ještě se zasmál sám sobě. Po té co jsem chtěl video po třištvtě hodiny skončit tak jsem zjistil že baterky to nevydrželi a video je v háji. No jo. U autobusový zastávky jsem udělal obrázek a i u pošte ještě pár. Pak jsem se naložil, rozloučil a trochu se smutkem odjížděl.
IMG_0029_b.JPG
Na dálnici jsem nepospíchal a jel jen 90-100km/h. Sem tam mě předjel i nějakej ten náklaďák. Ale proč pospíchat? Nikdo mě neočekával, nikdo mě nepostrádal. Po cestě do Prahy to stálo směrem Brno. Myslel jsem: "Asi bouračka." No u Prahy jsem hrál zase tu samou hru jako ráno jen tentokrát na opak. Tentokrát jsem se vymotal trochu richleji co jsem našel tu správnou směrovku na Karlovy Vary. Co jsem byl v Praze se setmělo tak jsem z Prahy vyjížděl už za tmy. Ke Kladnu a kačence jsem se dostal až večer. Ani nevim kolik bylo. Ale stačilo to pro překvápko o mém návratu. Po té co jsem se vyložil tho moc už nebylo. Pro mě standart a chtěl jsem už jenom klid od všeho a být, existovat v ten moment jen pro kačenku, mojí kamarádku a přítelkyni.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Návrat ze školení maruš 13. 04. 2008 - 18:04