200 Euro

22. únor 2014 | 19.00 |

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Když jdete do banky tak tam předpokládáte plno peněz. Střední nebo velkej trezor kde jsou uloženy tisíce, milióny.

No já tam předpokládám jen pár výplat. Takže přehlednej počet reálních peněz a zbytek v počítači jako jedničky a nuly.

Takhle ale nemyslel ten chlap co v Hamburgským centu přepadl Banku. S kolika mohl tak utýct? No s ubohýma 200 Euro a pak se nechá ještě chytit. OK bez masky stejně už každej věděl jak vypadá. To že ukradl s banky vlastně jen 200 Euro je už dostatečný trest. Potkat ho tak se mu začnu smát. Hoch měl spíš jít do herny nebo na benzínku. I tam by dostal víc. Timto doporučuji. Nic a nikoho nepřepadávat. Ono se to nevyplatí. To je taky důvod proč profíci jsou už dávno v internetové síti aktivní.


DE_vlajka.JPG

Wenn ihr in die Bank geht, dann vermutet ihr dort viel Geld. Mittleren oder großen Trezor, wo tausende, milionen liegen.

Na ich vermute da nur ein paar Gehälter. Also übersichtliche Zahl an realen Geld und den Rest im Computer als einsen und Nullen.

So dachte aber nicht der Mann, der im Hamburger Centrum eine Bank überfallen hatt. Mit wieviel konnte er so entkommen? Mit lächerlichen 200 Euro und dann lässt er sich noch fangen. OK ohne Maske wusste sowieso jeder wie er aussieht. Das er aus der Bank nur 200 Euro gestohlen hatt ist schon Strafe genug. Ihn auf der Straße begegnen, fange ich an zu lachen. Junge sollte lieber in eine Spielhalle oder zu einer Tankstelle gehen. Auch dort würde er mehr bekommen. Dammit empfehle ich. Nichts und niemanden zu überfallen. Es lohnt sich nicht. Das ist auch der Grund, wieso Profis schon lange in der Internetwelt aktiv sind.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře