Já vážně

7. březen 2014 | 17.00 |

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Lidi já děsně žárlim. I když to neni vidět a neukážu to jen tak, ale já děsně žárlim. Jako nějaký blbosti bych kvůli tomu nedělal a nepronásledoval extra kvůli tomu někoho. Stejně žárlim dostatečně abych na někoho vyjel když to dotyčný podepře nebo nějak vyprovokuje.

Problém je, že mi vždy připadá, že mě nikdo nebere vážně. A o to hůř a silněji vyjedu pak na někoho. Promiňte, že neměřim 186 nemám extra velký svaly a nevypadám jak neřád. Já si to nevybral. Ale všichni mi s tim lezou na nervy. Tak se nedivte že když vybouchnu, každýho seřvu a tak děsně žárlim.


DE_vlajka.JPG

Leute ich bin schreklich eifersüchtig. Auch wenn es nicht zu sehen ist und es zeigt sich nicht einfach so, aber ich bin schreklich eifersüchtig. Wie irgendwelchen Unsinn würde ich deswegen nicht veranstalten und würde extra deswegen niemanden verfolgen. Trotzdem bin ich eifersüchtig genug damit ich jemanden anfahre, wenn es derjenige unterstüzt oder irgendwie  herausfordert.

Problem ist, dass es mir so vorkommt, dass mich niemand ernst nimmt. Und um so heftiger und stärker fahre ich dann jemanden an. Entschuldigt, dass ich keine 18/6 messe, keine extra großen Muskeln habe und nicht wie ein Lude aussehe. Ich habe mir das nicht ausgesucht. Aber alle gehen mir damit auf die Nerven. Also wundert euch nicht wenn ich explodiere, jeden zusammenschreie und schreklich eifersüchtig bin.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře