Nasrat

20. duben 2014 | 14.45 |

CZ_vlajka.JPG - DE_vlajka.JPG

Znáte to, když vás lidi naserou? Určitě jo. Stává se to tak často, že se divíme proč se s toho nepoučíme. Nejvíc nás nasere egoismus jiných, to že se nedrží někdo svýho slova a že nám předhazuje někdo že za něj nezdebnem (pro nic, za nic dodám).

Každej něco odemě něco chce, jako kdybych byl milionář a měl ke všemu přístup po čem se zasní, mohl udělat co napadne a tak dále. Ale samy ty lidi nemyslí na to něco vrátit když jim zachránim prdel. Ne já mohu pak zhebnout. A pak se diví ostatní proč jsem konstantně naštvanej, nikomu nedůvěřuju a pomáham jen když dotyčnýho mohu více - méně vydírat. Jasně že mě tak nikdo nepozná jakej doopravdy jsem.

Příští týdny se tu pobavíte. Je pár lidí a jedna Firma co chtěj vědět co se stane když jsou u mě na odstřel. A přitom se budu držed docela i zákonů.

DE_vlajka.JPG

Kennt ihr das, wenn euch Leute extrem verärgern? Bestimmt ja. Es geschieht so oft, dass wir uns wundern, wieso wir daraus nicht lernen. Am meisten verärgert uns der Egoismuss anderer, dass das jemand sein Wort nicht hält und dass dieser uns vorwirft, dass wir für ihn nicht verrecken (für nichts, sag ich dazu).

Jeder will etwas von mir, wie wenn ich Milionär wäre und hätte zu allem Zugang von was man träumt, könnte machen was einfällt und so weiter. Aber selber denken die Menschen nicht daran etwas zurückzugeben, wenn ich ihnen den Arsch rette. Nein ich kann dann verrecken. Und dann wundern sich andere, wieso ich konstant sauer bin, niemanden vertraue und helfe nur, wenn ich den jenigen ´mehr oder weniger erpressen kann. Klar dass mich so niemand kenenlernt wie ich wirklich bin.

Nächste Wochen werdet ihr hier unterhaltet. Es gibt paar Leute und eine Firma, die wissen wollen was passiert wenn sie bei mir zum Abschuss frei sind. Und dabei werde ich mich ziehmlich an die Gesetze halten.

Zpět na hlavní stranu blogu

Související články

žádné články nebyly nenalezeny

Komentáře

 zatím nebyl vložen žádný komentář