Islám

25. srpen 2015 | 20.00 |
› 

Předem malí rozhovor co mi přešel přes cestu


Holka z Prahy: rozdíl mezi Husity a islámským státem? Žádný, pouze pár století. :)
Vlastik7400: Husiti nebyli placení Spojenými státy
Holka z Prahy:směšné co píšeš. Ale jinak, Husiti i Islámský stát bořili památky, vraždili, ničili na co přišli :)

Ten krátkej rozhovor hezky ukazuje stav na kterým jsou lidi momentálně. Fakta míchaná propagandou nějakých lidí. Trochu to rozeberu.
Holka z Prahy říká že jedinej rozdíl je tich pár století. Upřesníme že i ta víra a kultura. Stejný maj že bořili památky, vraždili, ničili na co přišli. To jsou fakta co nepopře nikdo.
Vlastik7400 říká že Husiti nebyli placení Spojenými státy. To je víc propaganda. Jako nevím co USA vše tak provádí. Ale fakt vše se jim nemůže předhazovat. To samý platí pro židy, číňsko, Rusko, Angličany, Němce, Francouzy, fakticky každýmu. Tyhle pomluvy chce nejdřív prosím dokázat a jinak jsou to jen drby beze hlavy. S tím nebudem pracovat. Jen fakta.
Fakta jsou taky že se všude lže. A s tim máme stejně problém zjistit co je pravdou. Ale na to máme pár lidí co riskují svůj život zjistit tu pravdu. A na ty dáme. Od nich si vezmem informace a poučíme sebe a jiný.
Na víře neni nic špatnýho. Jsou to lidi samy co s toho mohou udělat něco zlího. Víra se dá používat jako politika. Dokonce mnohem líp. Ale víra boužel člověka i brzdí. K tomu ale později.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře