Uprchlíci no1

27. srpen 2015 | 20.00 |
› 

Téma uprchlíci je všude. Postavme se tomu. Nebude se teď navazovat na to co se právě propaguje. Jedno s jaký strany. Jdeme na fakta. Jasný fakta. OK vezmem propagaci a doložíme fakta.

Nechceme či chceme islám. Jo víte kolik uprchlíků má islámskou víru? Je to jen 10-15%. Tak se nebojte. Co se víry týče. Mezi uprchlíky jsou zastoupeny všechny druhy vír. Plno z nich mají vysoké vzdělání, měli práci a nebo jsou mezi nimi nezletilí jejichž rodiče je poslali do bezpečí (nebo je dokonce stratili). Nemůžeme proto tvrdit, že jsou utečenci jen chudí a nevzdělaní. V podstatě je války v jejich státech k nám žene. Hledají zde bezpečnost před radikály Islámského Státu.

Když už jsme nebyli schopni proti Islámskému Státu bojovat, tak by jsme měli brát všechny důsledky našeho jednání a podat těm lidem ochranu u nás. Nepomohli jsme když radikálů bylo ještě málo, tak musíme teď pomoct o to víc a nenechat se oblbnout politiky a radikály u nás. Jestli nechtěj uprchlíky tak ať jdou bojovat proti Islámskemu Státu, aby se ti lidé mohly vrátit zpět domů. Jinak sednout a mlčet prosím nad touto jedinou pravdou.

A víte co? Chce-li Islámský Stát radikály u nás, tak je rekrutuje z našich vlastních občanů. Koukněte se na ty nové teroristy. Jsou to všechno lidé, co se narodily a vyrostli v tom státu na který útočí. Zamyslete se nad tim. 

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Uprchlíci no1 nekra 28. 08. 2015 - 19:27
RE(2x): Uprchlíci no1 etika 31. 08. 2015 - 11:16