Uprchlíci no2

28. srpen 2015 | 18.00 |
› 

V uprchlíci no1 se jednalo především o uprchlíky z blízkýho východu. Ale s toho se neskládaj momentálně kolony uprchlíků. Druhá část uprchlíků co se k nám vydává pochází z afrických států. Jejich důvody jsou různý.

S prvním navážem hned na Islámský Stát. Jde o boko haram, islamisti co terorizujou obyvytele v africe. Stejně jako u Islámskýho Státu nikdo nechtěl proti timto zločincům jednat a tim se rozšířili po plno částech afriky a unáší mladý holky, zabíjí každýho s jinou vírou a nebo s otročujou ženy. Boko haram co znamená knížky jsou hřích propaguje stejně jako Islámský Stát shariji, tvrdý a brutální islámský zákon.

Druhým důvodem uprchlíků z afriky je hlad. Plno afrických státu nemůže živit svý občany. Skrz války a i zničenou ekonomiku je produkce jídla všeho druhu nevýnosná. Malí úrody, sucho, kobilky. Vše toto je důvodem že neni dost jídla pro všechny občany. S tím že pošleme jídlo to zhoršujem. Firmy tam posílaj jen odpadky, zbytky co nikdo u nás nechce a prodávaj to pod cenou místních výrobků. S tim výsledkym že příští rok je úroda ještě horší. Domino efekt. Špatná pomoc přes léta zničila jakoukoliv ekonomiku. Války a katastrofy tomu dali zbytek. Tito lidi mají stejně jako válečný uprchlíci taky jen možnost jít k nám a nebo riziko smrti.

Třetí důvod uprchlíků z afriky je jejich akonomika. Vzdělaní nedostanou práci tak se kouknou kam by šli. A my jsme nová Amerika.

A zase máme jen uprchlíky co nás nechtěj zneužít nebo se nepřispůsobit. Oni by určitě rádi zůstali doma, kdyby tam měli nějakou budoucnost a ne teror od boko haram, warlordů, pirátů, jiných zlodějských skupin a ekonomický utlačování.

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře